For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:55:56 AM
Matchday 29 Achilles Veen Achilles Veen 1:2 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 29 Gravenzande FC 's-Gravenzande 0:3 VV Capelle VV Capelle
Matchday 29 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:3 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 29 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 3:0 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 29 Spijkenisse VV Spijkenisse 5:1 SV DFS Opheusden SV DFS
Matchday 29 Swift AVV Swift 2:3 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 29 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 1:3 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 29 Xerxes DZB Xerxes DZB 2:0 SV Nootdorp SV Nootdorp
Matchday 29 AZSV Aalten AZSV Aalten 0:0 ACV Assen ACV Assen
Matchday 29 Buitenpost VV Buitenpost 0:2 SV Urk SV Urk
Matchday 29 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 3:0 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 29 Genemuiden SC Genemuiden 1:1 SDC Putten SDC Putten
Matchday 29 WHC Wezep WHC Wezep 1:2 VV Staphorst Staphorst
Matchday 29 SVZW Wierden SVZW Wierden 1:2 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 29 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 2:3 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 29 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:0 VV Berkum Berkum
Matchday 34
Bayern Munich Bayern Munich 5:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 34
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 34
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 0:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 34
Hertha BSC Hertha BSC 1:5 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 34
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 34
SC Freiburg SC Freiburg 5:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 34
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 4:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 34
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 8:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 34
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 38
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:3 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 38
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:0 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 38
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:2 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 38
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 4:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 38
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 4:2 SV Meppen SV Meppen
Matchday 38 SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:2 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 38
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:4 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 38
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 38
VfR Aalen VfR Aalen 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 38
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 38 Levante Levante UD 2:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 38 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 2:0 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 38 Getafe Getafe CF 2:2 Villarreal CF Villarreal
Matchday 38
Sevilla FC Sevilla FC 2:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 38 Real Valladolid Real Valladolid CF 0:2 Valencia CF Valencia
Matchday 38 Alavés Deportivo Alavés 2:1 Girona FC Girona
Matchday 38 Celta de Vigo Celta de Vigo 2:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 38 SD Huesca SD Huesca 2:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 37 Udinese Calcio Udinese Calcio 3:2 SPAL SPAL
Matchday 37 Genoa Genoa CFC 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 37 Sassuolo US Sassuolo 0:0 AS Roma AS Roma
Matchday 37 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 Stade Reims Reims
Matchday 37 Guingamp EA Guingamp 2:2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 37 LOSC Lille LOSC Lille 5:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 37 Olympique Lyon Olympique Lyon 4:0 SM Caen SM Caen
Matchday 37 Monaco AS Monaco 2:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 37 Montpellier HSC Montpellier 1:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 37 Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 37 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3:0 OGC Nice OGC Nice
Matchday 37 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 37 Toulouse FC Toulouse 2:5 Olympique Marseille Marseille
Matchday 29 Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 1:1 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 29 Ural II Ural Ekaterinburg II 3:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 29 Rostov II FK Rostov II 1:4 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 29 Ufa FK Ufa 0:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 29 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 29 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 31
SCR Altach SC Rheindorf Altach 3:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 31
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 3:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 31
SV Mattersburg SV Mattersburg 1:0 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 33 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 4:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 33 Kayserispor U19 Kayserispor U19 3:0 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 33 Göztepe U19 Göztepe U19 4:2 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 33 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 3:5 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 33 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:2 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 33 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:2 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 33 Besiktas U19 Besiktas JK U19 3:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 33 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 33 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 33 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21 1:0 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 33 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21 1:2 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 33 Antalyaspor Antalyaspor 3:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 33 Trabzonspor Trabzonspor 2:1 Besiktas JK Besiktas
Matchday 10 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:2 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 11 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 11 Chiajna Concordia Chiajna 0:2 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 34 Feirense CD Feirense 2:1 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 34 Marítimo CS Marítimo 0:1 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 34 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:3 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 34 Benfica SL Benfica 4:1 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 34 FC Porto FC Porto 2:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 5 Dundee FC Dundee FC 2:3 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 5 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 2:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 5 Motherwell FC Motherwell FC 3:2 Livingston FC Livingston FC
Matchday 7 Vorskla Vorskla Poltava 2:0 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 7 Karpaty Karpaty Lviv 2:0 Desna Chernihiv Desna
Matchday 7 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 2:1 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 7 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 4 RE Virton Royal Excelsior Virton 2:0 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 4 Thes Sport KVV Thes Sport 2:4 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 4 MFK Karvina MFK Karvina 0:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 4 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 0:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 4 SFC Opava Slezsky FC Opava 2:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 35 Randers FC Randers FC 2:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 10 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:1 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 35 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 2:3 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 35 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 8 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:2 FC Honka FC Honka
Matchday 37 Wisla Kraków Wisla Kraków 4:5 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 37 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 4:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 37 Korona Kielce Korona Kielce 0:3 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 37 Wisla Plock Wisla Plock 0:0 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 29 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 4:1 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 34 Cherno More Cherno More Varna 1:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 34 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 1:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 34 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 0:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 34 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 34 NK Maribor NK Maribor 3:3 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 34 NS Mura NS Mura 3:0 ND Gorica ND Gorica
Matchday 34 NK Domzale NK Domzale 1:1 NK Celje NK Celje
Matchday 9 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 3:3 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 9 SKF Sered SKF Sered 2:3 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 9 Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 9 FK Senica FK Senica 3:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 9 AS Trencin AS Trencin 4:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 9 FC Nitra FC Nitra 0:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 29 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 4:1 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 29 Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 3:0 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 29 Husumer SV Husumer SV 3:0 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 29 Gettorfer SC Gettorfer SC 0:2 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 29 VfR Horst VfR Horst 10:3 Schleswig 06 Schleswig 06
Matchday 29 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 2:1 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
Matchday 28 SV Kelbra SV Kelbra 1:3 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 28 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 3:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 28 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 2:2 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 28 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:1 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 28 U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 1:4 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 34 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld 0:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 34 FC Coburg FC Coburg 4:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 34 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz 6:5 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 34 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 0:3 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 34 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 1:4 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 34 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 4:0 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 34 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 34 SV Friesen SV Friesen 2:6 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 34 1.SC Feucht 1.SC Feucht 4:0 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 30 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 6:3 SV Erlenbach Erlenbach
Matchday 30 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 3:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 30 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 0:2 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 30 Alem. Haibach Alemannia Haibach 3:3 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 30 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 0:2 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 30 TuS Röllbach TuS Röllbach 4:1 TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 30 SC Aufkirchen SC Aufkirchen 5:3 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 30 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 2:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 28 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 0:4 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 28 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 4:1 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 34 FC Moosinning FC Moosinning 0:2 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 34 ASV Dachau ASV Dachau 0:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 34 TSV Bogen TSV Bogen 0:0 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
Matchday 34 FC Töging FC Töging 1:3 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 34 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 0:2 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 34 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:4 ASCK Simbach Simbach
Matchday 34 SV Erlbach SV Erlbach 0:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 34 TSV Neuried TSV Neuried 1:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 34 SE Freising SC Eintracht Freising 5:4 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 29 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 0:3 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 29 Güstrower SC Güstrower SC 09 10:3 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
Matchday 29 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 29 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 4:0 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 29 TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 3:4 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 29 FSV Malchin FSV Malchin 0:4 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 29 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:4 SV Pastow SV Pastow
Matchday 29 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 3:6 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 27 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 2:1 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
Matchday 27 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 1:2 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 27 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:1 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
Matchday 27 FSV Bernau FSV Bernau 0:1 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 27 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 2:0 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 27 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 2:1 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 32 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 1:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 34 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:0 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 34 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 0:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 34 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 6:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 34 SV Donaustauf SV Donaustauf 7:1 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 34 ASV Cham ASV Cham 4:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 34 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:0 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 34 SV Hutthurm SV Hutthurm 1:5 VfB Bach VfB Bach
Matchday 34 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 4:1 SV Etzenricht SV Etzenricht
Matchday 28 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:2 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 28 SV Bevern SV Bevern 0:2 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 26 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 26 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:1 SSV Markranstädt Markranstädt
Matchday 26 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 4:1 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 26 SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:0 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 26 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:2 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 29 C. Schönkirchen TSG Concordia Schönkirchen 4:2 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 29 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:3 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 29 TSV Travemünde TSV Travemünde 5:0 TSV Wankendorf TSV Wankendorf
Matchday 33 OSC Vellmar OSC Vellmar 2:2 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
Matchday 33 SV Steinbach SV Steinbach 4:1 SSV Sand SSV Sand
Matchday 33 SC Willingen SC Willingen 4:0 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 28 TuRa Bremen TuRa Bremen 4:3 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 28 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 6:0 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 28 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle 2:4 SV Hemelingen SV Hemelingen
Matchday 26 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 2:1 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 26 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 0:3 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 26 Sondershausen Eintracht Sondershausen 0:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 26 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 0:2 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 26 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 0:3 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 26 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 5:0 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 27 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 1:0 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
Matchday 27 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 0:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 27 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 0:0 SV Breuningsweiler Breuningsweiler
Matchday 27 TSG Tübingen TSG Tübingen 0:0 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 27 VfL Nagold VfL Nagold 1:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 27 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:4 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 36 Meerbusch II TSV Meerbusch II 7:0 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
Matchday 36 TVD Velbert TVD Velbert 3:1 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 33 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 1:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 28 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 3:0 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 34 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 3:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 34 TuS Oberwinter TuS Oberwinter 1:2 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 34 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:0 VfB Linz VfB Linz
Matchday 34 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 7:1 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 34 TuS Mayen TuS Mayen 2:1 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 34 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 2:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 34 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 34 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 2:2 SV Morbach SV Morbach
Matchday 5 Fluminense Fluminense Football Club 4:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 12 Montreal Impact Montreal Impact 0:0 New England Revolution Revolution
Matchday 12 Salt Lake Real Salt Lake City 3:0 Toronto FC Toronto FC
Matchday 12 Quakes San Jose Earthquakes 4:1 Chicago Fire Chicago Fire
Matchday 16 Temecula Temecula FC 0:1 High Desert Elite FC High Desert
Matchday 16 Golden State FC Golden State 2:1 City of Angels FC City of Angels
Matchday 12 FC Tokyo FC Tokyo 2:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 12 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 4:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 12 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 2:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 12 Kashima Antlers Kashima Antlers 5:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 12 Oita Trinita Oita Trinita 1:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 12 Gamba Osaka Gamba Osaka 1:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 9 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 9 Kataller Toyama Kataller Toyama 3:1 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 8 FC Osaka FC Osaka 0:1 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 14 Omiya Ardija Omiya Ardija 0:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 14 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:3 Ehime FC Ehime FC
Matchday 14 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:3 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 14 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:2 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 3 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 4:1 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 3 Thór Thór Akureyri 2:3 ÍF Grótta Grótta
Matchday 34 FC Kamza FC Kamza 0:3 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 34 FK Kukësi FK Kukësi 0:3 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 34 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 KF Laçi KF Laçi
Matchday 34 KF Tirana KF Tirana 0:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 34 KF Teuta KF Teuta 2:0 FK Partizani FK Partizani
Matchday 24 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 0:2 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 24 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 1:0 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 30 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 0:0 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 30 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 2:0 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 19 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 19 Caracas FC Caracas FC 5:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 32 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 4:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 32 FK Sarajevo FK Sarajevo 4:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 32 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 5:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 32 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 32 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 32 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 8 Isloch Isloch Minskiy Rayon 3:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 8 Gomel FK Gomel 2:3 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 8 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 11 FK Panevezys FK Panevezys 1:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 11 FK Palanga FK Palanga 1:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 11 Suduva Suduva Marijampole 2:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 27 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 0:3 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 27 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 1:0 NK Bosna Visoko NK Visoko
Matchday 27 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 3:1 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 27 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 3:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 27 FK Gorazde FK Gorazde 3:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 27 FK Igman FK Igman Konjic 2:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 27 NK Vitez NK Vitez 1:2 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 29 Wydad AC Wydad Casablanca 2:2 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 28 Mrkonjic FK Sloboda Mrkonjic Grad 0:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 28 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 4:1 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 28 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 28 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 0:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 28 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 1:0 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
Matchday 28 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:1 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 22 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 0:2 AET Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 22 JS Kairouan JS Kairouanaise 0:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 22 US Monastir US Monastir 3:1 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 22 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 0:0 Esperance Tunis Esperance
Matchday 22 Stade Tunisien Stade Tunisien 3:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 22 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 22 Club Africain Club Africain Tunis 2:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 12 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 1:3 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 12 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 3:1 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 29 NK Ankaran NK Ankaran Hrvatini 0:4 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 29 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:1 NK Bravo NK Bravo
Matchday 29 Beltinci ND Beltinci 1:3 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 29 NK Brda NK Brda 0:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 29 NK Dekani NK Dekani 0:3 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 29 NK Radomlje NK Radomlje 3:1 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 29 ND Ilirija ND Ilirija 1911 2:0 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 29 NK Krka NK Krka 1:3 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 8 Orlando B Orlando City B 2:0 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 12 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 1:2 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 12 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 2:3 Suwon FC Suwon FC
Matchday 4 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 3:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 4 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 4 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 4 Paraná Paraná Clube 0:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 4 EC Vitória Esporte Clube Vitória 1:3 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 33 DOVO VV DOVO Veenendaal 3:3 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 33 VV Eemdijk VV Eemdijk 4:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 33 FC Lisse FC Lisse 3:1 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 33 VVOG VVOG Harderwijk 0:4 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 33 ONS Sneek ONS Sneek 1:3 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 33 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 4:1 Quick Boys Quick Boys
Matchday 33 Hoek HSV Hoek 2:3 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 33 Groningen U21 FC Groningen U21 1:3 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 33 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 2:1 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 11 JK Welco Tartu JK Welco 0:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 13 CA Fénix CA Fénix 1:2 CA Peñarol Peñarol
Matchday 13 River Plate Atletico River Plate Montevideo 2:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 13 CA Cerro Club Atlético Cerro 1:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 13 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:2 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 13 Danubio FC Danubio FC 0:2 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 10 Anorthosis Anorthosis Famagusta 0:3 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 10 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 3:2 Alki Oroklini Alki Oroklini
Matchday 10 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 4:0 AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 11 FC Flora FC Flora Tallinn 2:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 11 Paide Paide Linnameeskond 2:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 14 FBC Melgar FBC Melgar 1:1 Sport Boys Callao Sport Boys
Matchday 14 Unión Comercio CD Unión Comercio 4:0 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 14 Garcilaso Real Garcilaso 3:0 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 13 Cabinteely Cabinteely FC 0:5 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 13 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 2:3 Limerick FC Limerick FC
Matchday 11 Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 11 Port FC Port FC 1:1 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 11 PTT Rayong PTT Rayong 2:3 Trat FC Trat FC
Matchday 14 FELDA United FELDA United FC 1:1 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 14 Kedah FA Kedah FA 2:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 14 PKNP FC PKNP FC 1:1 Selangor FA Selangor FA
Matchday 17 Sligo Rovers Sligo Rovers 0:0 Derry City Derry City
Matchday 7 Grobinas Grobinas SC 3:1 Dinamo Riga/Staicele Dinamo Riga
Matchday 7 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 2:1 SK Super Nova Super Nova
Matchday 7 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 1:6 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 13 La Calera Unión La Calera 1:2 Unión Española Española
Matchday 13 CDUC CD Universidad Católica 5:1 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 13 U. de Chile Club Universidad de Chile 1:1 CSD Colo Colo Colo Colo
relegation round Lucchese AS Lucchese Libertas 2:0 AC Cuneo 1905 Cuneo
relegation round Paganese Paganese Calcio 1926 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Group Stage Juve Stabia SS Juve Stabia 2:2 Virtus Entella Virtus Entella
Final
Man City Manchester City 6:0 Watford FC Watford
Matchday 39 Alcorcón AD Alcorcón 0:1 Extremadura UD Extremadura
Matchday 39 Elche CF Elche CF 3:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 22 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 1:0 FK Chita Chita
Matchday 22 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 22 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 3:1 Sibir 2 Novosibirsk Sibir 2
Matchday 36 SCM FC Arges SCM FC Arges 2:1 UTA Arad UTA Arad
Matchday 36 ASU Poli ASU Poli 4:3 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 36 Luceafarul Luceafarul Oradea 5:0 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 36 Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 5:2 Dacia Unirea Braila Braila
Matchday 24 FK Kaluga FK Kaluga 1:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 24 Saturn Saturn Ramenskoe 3:3 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 28 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:0 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 28 Angusht Nazran Angusht Nazran 0:5 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 28 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 2:0 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 28 Volgar Volgar Astrakhan 3:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 28 Urozhay Urozhay Krasnodar 5:2 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 28 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 1:2 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 28 Biolog Biolog Novokubansk 2:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 34 Guimarães B Vitória Guimarães SC B 2:2 FC Porto B FC Porto B
Matchday 34 Braga B SC Braga B 5:1 SL Benfica B Benfica B
Matchday 34 Istanbulspor Istanbulspor 2:5 Denizlispor Denizlispor
Matchday 34 Giresunspor Giresunspor 3:1 Altinordu FK Altinordu
Matchday 34 Karabükspor Kardemir Karabükspor 1:6 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 34 Adanaspor Adanaspor 1:4 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 34 Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:2 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 25 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 4:1 AEK Athens U19 AEK Athens U19
Matchday 25 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 1:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 25 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 3:0 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
Matchday 25 Petrkovice FC Odra Petrkovice 1:3 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
Matchday 25 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4:0 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 25 Hodonin FK Hodonin 0:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 25 Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 1:0 SK Unicov SK Unicov
Matchday 25 FC Hlucin FC Hlucin 1:3 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
Matchday 25 MFK Vyskov MFK Vyskov 5:1 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Matchday 28 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 1:0 FC Pisek FC Pisek
Matchday 28 Loko Vltavin Loko Vltavin 1:0 FK Dobrovice FK Dobrovice
Matchday 28 Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 8:1 Slovan Velvary Slovan Velvary
Matchday 28 Litomericko FK Litomericko 2:0 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
Matchday 28 Domazlice TJ Jiskra Domazlice 4:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 28 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 0:1 on pens SK Benesov SK Benesov
Matchday 28 Zivanice TJ Sokol Zivanice 2:1 FK Stechovice Stechovice
Matchday 26 FC Zlin U19 FC Zlin U19 2:0 MFK Karvina U19 Karvina U19
Matchday 26 Dukla Prag U19 FK Dukla Prag U19 1:4 FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
Matchday 26 Pribram U19 1.FK Pribram U19 1:0 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
Matchday 26 Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 5:0 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
Matchday 26 Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19 2:4 FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
Matchday 29 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:0 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 29 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 2:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 29 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 0:0 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 29 FK Pardubice FK Pardubice 0:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 29 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:3 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 29 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 0:1 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 29 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 2:3 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 29 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 5:0 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Matchday 6 Sotra SK Sotra SK 1:0 Asker Fotball Asker
Matchday 6 Egersund Egersunds IK 4:0 Sola FK Sola FK
Matchday 6 Nardo FK Nardo FK 1:1 Levanger FK Levanger FK
Matchday 9 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:0 Halmstads BK Halmstad
Matchday 25 NK Zadar NK Zadar 5:1 NK Solin NK Solin
Matchday 25 NK Osijek II NK Osijek II 2:1 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje