For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:09:40 AM
First Round VV Goes VV Goes 0:3 FC Lienden Lienden
First Round Hoek HSV Hoek 2:3 VVSB Noordwijkerhout VVSB
First Round ASWH ASWH Ambacht 2:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
First Round SV Oss '20 SV Oss '20 1:3 Quick Boys Quick Boys
Final
Chelsea Chelsea FC 4:1 Arsenal FC Arsenal
Group Stage Ecuador U20 Ecuador U20 1:0 Mexico U20 Mexico U20
Group Stage Italy U20 Italy U20 0:0 Japan U20 Japan U20
Group Stage Senegal U20 Senegal U20 0:0 Poland U20 Poland U20
Group Stage Colombia U20 Colombia U20 6:0 Tahiti U20 Tahiti U20
Matchday 2 Lusitanos FC Lusitanos 2:4 on pens Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 10 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2:3 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 10 Vorskla Vorskla Poltava 2:2 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 10 Chornomorets Chornomorets Odessa 3:0 Desna Chernihiv Desna
First Round Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 3:3 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 16 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 2:5 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 28 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 2:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 29 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 3:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 28 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 2:1 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Third Round Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 4:3 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 14 Gangwon FC Gangwon FC 2:3 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 14 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 14 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 3:0 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 14 Ulsan Ulsan Hyundai 0:0 Daegu FC Daegu FC
Matchday 16 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 16 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 5:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Semi-Finals Daejeon Korail Daejeon Korail FC 0:2 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Semi-Finals Gangneung City Gangneung City FC 3:1 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Matchday 10 Toronto FC II Toronto FC II 3:2 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 6 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 2:1 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 6 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:2 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 29
WSG Tirol WSG Tirol 1:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 29 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 29 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 1:5 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 29 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 0:1 SV Ried SV Ried
Matchday 29 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 3:0 SV Horn SV Horn
Matchday 29 Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt 2:2 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 29 Young Violets Young Violets Austria Wien 1:2 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 29 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 1:1 FC Liefering FC Liefering
Second Round FBC Melgar FBC Melgar 0:0 CD Universidad Católica Uni. Católica
Second Round Independiente Club Atlético Independiente 2:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Second Round CA Colón Club Atlético Colón 3:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Second Round Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 3:0 Unión Española Española
Second Round Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 4:0 on pens Unión La Calera La Calera
Group Stage Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:0 Al-Nassr FC Al-Nassr
Round of 16 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 2:0 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 13 FC Flora FC Flora Tallinn 1:3 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 13 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 13 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 3:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 13 Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 13 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:3 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 13 Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 13 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:3 Trat FC Trat FC
Matchday 13 Port FC Port FC 3:1 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 13 PTT Rayong PTT Rayong 1:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 9 Tampines Rovers Tampines Rovers FC 4:0 Garena Young Lions Young Lions
Quarter-Finals Arezzo SS Arezzo 2:3 AC Pisa 1909 AC Pisa
Quarter-Finals Catania Calcio Catania 2:2 Trapani Calcio Trapani
Quarter-Finals Feralpisalò Feralpisalò 1:1 US Triestina Triestina
Quarter-Finals Imolese Imolese Calcio 1919 0:2 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 26 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 6:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 26 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:0 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 26 Syzran-2003 Syzran-2003 2:1 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 26 Nosta Nosta Novotroitsk 3:2 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 26 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 4:3 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 26 Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 0:4 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 17 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 0:3 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
relegation round MFK Metalurh MFK Metalurh Zaporizhyaa 0:4 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
relegation round PFK Sumy PFK Sumy 0:4 Cherkashchyna Cherkashchyna
Matchday 28 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 2:3 FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
Matchday 34 Olympia FK Olympia Radotin 1:2 on pens FK Litomericko Litomericko
Matchday 34 Domazlice TJ Jiskra Domazlice 5:4 on pens FC Pisek FC Pisek
Matchday 34 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 3:2 on pens FK Dobrovice FK Dobrovice
Matchday 34 SK Zapy SK Zapy 0:1 TJ Sokol Zivanice Zivanice
Matchday 34 Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 4:2 FK Stechovice Stechovice
Matchday 34 Loko Vltavin Loko Vltavin 0:2 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 34 SK Benesov SK Benesov 3:2 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
Matchday 34 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2:1 on pens SK Prevysov SK Prevysov
Matchday 29 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 1:2 SK Unicov SK Unicov
Matchday 6 MYPA Myllykosken Pallo -47 1:1 FC KTP FC KTP
Matchday 6 TPS Turun Palloseura 0:1 FC Haka FC Haka
Matchday 6 MuSa Musan Salama 1:0 AC Oulu AC Oulu
Matchday 31 Lech Poznan II Lech Poznan II 3:0 Wda Swiecie Wda Swiecie
Matchday 31 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 1:0 Jarota Jarocin Jarota Jarocin
Matchday 31 Pogon II Pogon Szczecin II 4:1 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 31 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 1:0 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin
Matchday 31 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:2 Swit Szczecin Swit Szczecin
Matchday 31 Sokol Kleczew Sokol Kleczew 1:1 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Matchday 31 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 1:2 Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 31 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 0:2 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
Matchday 32 MKS Kluczbork MKS Kluczbork 1:0 Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
Matchday 32 Gornik II Gornik Zabrze II 7:0 Lechia Dzierzoniow L. Dzierzoniow
Matchday 32 Gornik Polk. Gornik Polkowice 2:0 Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
Matchday 32 Agroplon Agroplon Głuszyna 0:4 Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 32 Piast Zmigrod Piast Zmigrod 2:1 Zaglebie Lubin II Lubin II
Matchday 32 Warta Gorzow Warta Gorzow 2:1 Miedz Legnica II M. Legnica II
Matchday 32 Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 1:3 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
Matchday 32 Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 1:1 Stilon Gorzow Wielkopolski Stilon
Matchday 32 Radzionkow Ruch Radzionkow 0:2 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
Matchday 19 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 3:1 Legia Warsaw II Legia II
Matchday 2 Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya 1:3 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 29 Hohenems VfB Hohenems 1:3 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 30 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 5:1 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 30 Langenegg FC Langenegg 2:3 TSV St. Johann St. Johann
Third Round FC Breitenrain FC Breitenrain 4:5 on pens SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Third Round SC Brühl SG SC Brühl SG 5:6 on pens SC Cham SC Cham
Third Round Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 2:3 AET FC Bavois FC Bavois
Third Round FC Monthey FC Monthey 3:0 FC Veyrier Sports Veyrier Sports
Matchday 28 Wildon SV Wildon 3:3 SV Frauental Frauental
Matchday 27 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd 2:3 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 27 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 1:0 SV Union Lind Union Lind
Matchday 27 St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 3:0 TSU Matrei TSU Matrei
Matchday 27 Treibach SK Treibach 3:1 SK Maria Saal Maria Saal
Matchday 27 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 3:1 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 27 Kematen SV Kematen 2:0 FC Zirl Zirl
Matchday 27 Kundl SC Kundl 5:0 SV Innsbruck SV Innsbruck
Matchday 27 Telfs SV Telfs 1:0 SV Hall Hall
Matchday 27 FC Söll FC Söll 3:1 FC Natters Natters
Matchday 31 Andelsbuch FC Andelsbuch 2:3 FC Bizau Bizau
Matchday 31 Höchst FC Höchst 1:3 FC Wolfurt Wolfurt
Matchday 31 Rankweil Rot-Weiß Rankweil 1:0 FC Alberschwende Alberschwende
Matchday 31 Lauterach FC Lauterach 3:0 FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
Matchday 28 Bürmoos SV Bürmoos 4:1 FC Puch Puch
Matchday 28 Straßwalchen SV Straßwalchen 3:1 SK Strobl Strobl
Matchday 28 Altenmarkt UFC Altenmarkt 0:4 FC Zell am See Zell am See
Matchday 28 Neumarkt TSV Neumarkt 4:1 TSU Bramberg Bramberg
Matchday 16 AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 1:3 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 Stmk.-Sturm U18
Matchday 18 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 2:2 AKA LASK Juniors OÖ U18 AKA OÖ U18
Matchday 24 Dardania LS FC Dardania Lausanne 0:2 FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
Matchday 24 FC Colombier FC Colombier 3:3 FC Vallorbe-Ballaigues FC Vallorbe
Matchday 20 FC Tavannes FC Tavannes/Tramelan 8:2 AS Timau Basel AS Timau
Matchday 24 FC Altdorf FC Altdorf 0:3 FC Sarnen FC Sarnen
Matchday 20 FC Aegeri FC Aegeri 2:1 FC Olten FC Olten
Matchday 25 FC Wil U20 FC Wil 1900 U20 3:4 FC Balzers FC Balzers
Matchday 16 AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 6:1 AKA Steiermark - Sturm Graz U16 Stmk.-Sturm U16
Matchday 24 FC Zürich U17 FC Zürich U17 1:1 Team Ticino U18 Team Ticino U18
Matchday 5 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:1 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
Matchday 5 PEPO PEPO Lappeenranta 1:0 Mikkelin Kissat Kissat
Matchday 5 FC Honka II FC Honka II 1:2 Salon Palloilijat Salon Pallo
Matchday 2 Stallion FC Stallion Laguna FC 0:2 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 2 Phil. Air Force Philippine Air Force FC 0:5 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Matchday 2 G. Archers Utd. Green Archers United FC 1:0 Global Cebu FC Global Cebu FC
Matchday 6 Tuusulan Tuusulan Palloseura 2:1 Atlantis FC II Atlantis FC II
Matchday 6 Koivukylän Koivukylän Palloseura 1:0 FC HooGee FC HooGee
Matchday 6 RiPS Riihimäen Palloseura 1:2 FC Kontu FC Kontu
Matchday 6 FC Kuusysi FC Kuusysi 0:2 FC Viikingit II FC Viikingit II
Matchday 6 BK-46 Bollklubben-46 1:1 Helsingin Palloseura HPS
Round of 16 SIPG Shanghai SIPG 4:0 Jilin Baijia JL Baijia
Round of 16 DL Yifang Dalian Yifang 2:0 Shanghai Jiading Boji SH JD Boji
Round of 16 JS Suning Jiangsu Suning 0:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Round of 16 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 5:0 Beijing Renhe BJ Renhe
Round of 16 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 3:1 Changchun Yatai CC Yatai
Round of 16 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 3:2 AET Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 30 Motor U19 Motor Lublin U19 3:0 Elana Torun U19 Elana U19
Final Septemvri Sofia Septemvri Sofia 0:1 on pens FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
3rd round Portoviejo LDU de Portoviejo 2:2 CD América de Quito CD América
3rd round Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla SC 1:3 CD Santa Rita CD Santa Rita
Matchday 10 Rynninge IK Rynninge IK 2:1 Carlstad United BK Carlstad United
Matchday 10 BK Forward BK Forward 0:3 Akropolis IF Akropolis
Matchday 10 Värnamo IFK Värnamo 0:0 Torns IF Torns IF
Matchday 10 Ljungskile Ljungskile SK 2:2 Utsiktens BK Utsikten
Matchday 10 FC Trollhättan FC Trollhättan 2:0 Lindome GIF Lindome GIF
Final Groningen U19 FC Groningen U19 1:3 Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
Matchday 3 Heider SV Heider SV 1:1 Bremer SV Bremer SV
Matchday 1 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 0:1 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 3 TR-KABO TIRA-Persikabo 0:0 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 3 Semen Padang Semen Padang FC 0:0 Persib Bandung Persib Bandung
relegation round Tabor Sezana NK Tabor Sezana 2:1 ND Gorica ND Gorica
Qualifying Round Team Vaud U21 Team Vaud U21 3:1 FC Tuggen FC Tuggen
Qualifying Round Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 1:4 FC Black Stars Basel FC Black Stars
Qualifying Round Martigny-Sports FC Martigny-Sports 1:0 FC Baden FC Baden
Qualifying Round FC Solothurn FC Solothurn 0:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 5 Royal Eagles Royal Eagles FC 0:2 Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
New Zealand U17 New Zealand U17 0:1 Thailand U18 Thailand U18
Bangladesh Bangladesh 0:1 Sri Lanka Sri Lanka
China U18 China U18 0:3 South Korea U18 South Korea U18
Hungary U15 Hungary U15 1:4 Poland U15 Poland U15