For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:03:20 PM
Second Round Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 0:0 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Second Round Saburtalo FC Saburtalo 0:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Second Round
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:2 FC Basel 1893 FC Basel
Second Round The New Saints The New Saints FC 0:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Second Round Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Second Round Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:0 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Second Round HB Tórshavn HB Tórshavn 2:2 Linfield FC Linfield
Second Round Shkendija Shkendija Tetovo 1:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Second Round FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:0 FC Astana FC Astana
Second Round Tre Penne SP Tre Penne 0:5 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 11 São Paulo São Paulo Futebol Clube 4:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 2 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 11 Sport Recife Sport Club do Recife 0:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
last 16 Zulia FC Zulia FC 1:0 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Group Stage Dundee United Dundee United FC 0:2 East Fife FC East Fife
Group Stage Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:1 Stirling Albion FC Stirling
Group Stage Hibernian FC Hibernian FC 3:0 Arbroath FC Arbroath
Group Stage Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 3:2 Cove Rangers FC Cove Rangers
Group Stage Raith Rovers Raith Rovers FC 3:1 Peterhead FC Peterhead FC
Group Stage Annan Athletic Annan Athletic FC 0:5 Greenock Morton FC Morton
Group Stage Dumbarton FC Dumbarton FC 0:2 Motherwell FC Motherwell FC
Group Stage Berwick Rangers Berwick Rangers FC 0:3 Falkirk FC Falkirk FC
Group Stage Stranraer Stranraer FC 1:2 Livingston FC Livingston FC
Group Stage Albion Rovers Albion Rovers FC 3:4 on pens St. Mirren FC St. Mirren
Group Stage Edinburgh City Edinburgh City FC 0:1 East Kilbride FC East Kilbride
Matchday 2 Sport Huancayo Sport Huancayo 2:0 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 11 Home Utd. Home United FC 2:4 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 16 Jönköping Jönköpings Södra IF 2:1 Västerås SK Västerås SK
Matchday 3 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 3:2 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 3 SV Schalding SV Schalding-Heining 4:0 TSV Aubstadt Aubstadt
Matchday 3 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 1:0 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 3 VfR Garching VfR Garching 2:0 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Matchday 3 SV Heimstetten SV Heimstetten 1:3 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 3 Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 3 TSV Buchbach TSV Buchbach 2:2 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
Matchday 3 FC Memmingen FC Memmingen 2:3 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
First Round SV Steinbach SV Steinbach 0:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
First Round SC Dortelweil SC Dortelweil 1:2 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Quarter-Finals TJ Tianhai Tianjin Tianhai 0:4 Dalian Yifang DL Yifang
Quarter-Finals TJ Teda Tianjin Teda 1:3 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Quarter-Finals SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:1 AET Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Quarter-Finals GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 0:2 Shanghai SIPG SIPG
Matchday 18 CD Macará CD Macará 2:0 Técnico Universitario Técnico U.
last 16 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1:0 Delfín SC Delfín SC
Matchday 24 NoFeL SC NoFeL Sporting Club 0:3 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
Matchday 24 Rahmatganj Rahmatganj MFS 2:2 Brothers Union Brothers Union