For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:21:01 AM
Second Round FC Astana FC Astana 4:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Second Round Ordabasy Ordabasy Shymkent 2:3 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Second Round Kairat Almaty Kairat Almaty 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Second Round FC Viitorul FC Viitorul 2:1 KAA Gent KAA Gent
Second Round KuPS Kuopion Palloseura 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Second Round Zorya Lugansk Zorya Lugansk 1:0 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Second Round CS U Craiova CS Universitatea Craiova 3:1 on pens Budapest Honvéd FC Honvéd
Second Round Riga Riga FC 2:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Second Round Levski Sofia Levski Sofia 0:4 AEK Larnaca AEK Larnaca
Second Round Debrecen Debreceni VSC 1:4 Torino FC Torino
Second Round Häcken BK Häcken 0:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Second Round Sheriff Sheriff Tiraspol 1:1 FK Partizani FK Partizani
Second Round Liepaja FK Liepaja 0:1 IFK Norrköping Norrköping
Second Round Neftchi Baku Neftchi Baku 3:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Second Round Atromitos Athen Atromitos Athen 3:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Second Round Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 AET FC Utrecht FC Utrecht
Second Round FK Jablonec FK Jablonec 0:0 FC Pyunik Erewan Pyunik Erevan
Second Round FC Vaduz FC Vaduz 2:0 AET MOL Fehérvár FC Fehérvár
Second Round Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 3:0 FK Qabala FK Qabala
Second Round Malmö FF Malmö FF 3:2 NK Domzale NK Domzale
Second Round KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0:1 FC Luzern FC Luzern
Second Round Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Second Round Apol. Limassol Apollon Limassol 3:1 AET Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Second Round AEL Limassol AEL Limassol 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Second Round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 4:0 Valur Reykjavík Valur
Second Round Bröndby IF Bröndby IF 4:1 AET Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Second Round Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 0:0 Rangers FC Rangers
Second Round Esbjerg fB Esbjerg fB 0:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Second Round NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Second Round Gzira Utd Gzira United FC 2:2 FK Ventspils Ventspils
Second Round
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:1 FK Haugesund Haugesund
Second Round
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Second Round FCSB FCSB 2:3 Alashkert Yerevan Alashkert
Second Round Linfield Linfield FC 1:0 HB Tórshavn HB Tórshavn
Second Round Aberdeen FC Aberdeen FC 5:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Second Round NK Osijek NK Osijek 4:4 on pens CSKA Sofia CSKA Sofia
Second Round Spartak Trnava Spartak Trnava 3:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Second Round Crusaders Crusaders FC 1:4 Wolverhampton Wanderers Wolves
Second Round Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 4:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Second Round Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Second Round Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
First Round SV Robinhood SV Robinhood 0:0 AS Capoise AS Capoise
First Round Bandits Belmopan Bandits 1:3 Deportivo Saprissa Saprissa
First Round Forge FC Forge FC 2:1 Antigua GFC Antigua GFC
last 16 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 6:2 on pens CS Emelec CS Emelec
last 16 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:0 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 13 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 1:2 SC Riverball SC Riverball
Quarter-Finals Toukolan Teräs Toukolan Teräs 4:0 Esbo Bollklubb EBK
First Round TSV Pfedelbach TSV Pfedelbach 5:2 on pens FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 2 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 4:3 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 5 TSV Seebach TSV Seebach 0:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 5 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 1:2 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 5 FC Tegernheim FC Tegernheim 1:0 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 5 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:2 VfB Straubing VfB Straubing
Second Round Mesopotamien SVS Mesopotamien Hamburg 5:0 FC Neuenfelde FC Neuenfelde
Second Round Alsterbrüder FC Alsterbrüder 5:1 SSG Nikola Tesla Hamburg Nikola Tesla
group stage Toluca Deportivo Toluca 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Group Stage Monterrey CF Monterrey 2:1 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
group stage UNAM Pumas UNAM Pumas 1:1 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 22 New Mexico Utd. New Mexico United 3:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 22 Union II Philadelphia Union II 0:3 Hartford Athletic Hartford
Matchday 19 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 2:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
last 16 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Second Round JK Loo JK Loo 0:1 FC Eston Villa II Eston Villa II
Second Round FC Järva-Jaani FC Järva-Jaani 1:10 Tartu JK Welco JK Welco
Second Round JK Volta II Pohja-Tallinna JK Volta II 6:0 FC Jogeva Wolves Jogeva Wolves
Matchday 22 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 1:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 22 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 1:2 FC Elva FC Elva
Matchday 22 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 1:3 Viimsi JK Viimsi JK
Matchday 23 Athlone Town Athlone Town AFC 1:5 Longford Town FC Longford Town
Matchday 23 Cabinteely Cabinteely FC 3:0 Limerick FC Limerick FC
Matchday 23 Galway United Galway United FC 1:3 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 23 Wexford FC Wexford FC 1:5 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 3 Khimki 2 FK Khimki 2 0:2 FK Ryazan FK Ryazan
Matchday 3 Strogino Moscow Strogino Moscow 2:1 FK Kaluga FK Kaluga
Matchday 3 Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 0:3 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 3 Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 1:3 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 3 Sokol Saratov Sokol Saratov 3:0 Ararat Moskau Ararat Moskau
Matchday 3 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 0:0 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 3 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:2 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 3 FK Ufa 2 FK Ufa 2 2:3 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 3 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 1:1 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 3 Zvezda Perm Zvezda Perm 2:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 3 Tyumen FK Tyumen 5:3 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 3 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:4 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 3 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 4:0 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 3 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 3:1 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
Matchday 3 Veles Moskau Veles Moskau 3:0 Zvezda St. Petersburg Zvezda S-Pb
Matchday 3 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 2:1 Rodina Moscow Rodina
Matchday 3 Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 2:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 3 Leningradets FK Leningradets 3:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 3 Murom FK Murom 1:0 FK Kolomna Kolomna
Matchday 3 Kazanka Lokomotiv-Kazanka Moskow 0:0 Olimp Khimki Olimp Khimki
Matchday 3 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 2:1 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 3 Makhachkala FK Makhachkala 2:0 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 3 Stavropol Dinamo Stavropol 1:2 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 3 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 4:1 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 3 Volgar Volgar Astrakhan 1:0 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 3 Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 0:0 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 3 I. Cherkessk Inter Cherkessk 1:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 3 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:1 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 18 Mjällby Mjällby AIF 1:1 Norrby IF Norrby
Third Round Ettlingenweier FV Ettlingenweier 2:5 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 5 Valour FC Valour FC 2:2 Pacific FC Pacific FC
Matchday 5 FC Edmonton FC Edmonton 2:0 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Matchday 14 FC Honka II FC Honka II 2:1 FC Espoo FC Espoo
Matchday 14 SJK II SJK Seinäjoki II 6:0 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 13 FC Viikingit II FC Viikingit II 2:2 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 14 Töölön Taisto Töölön Taisto 2:2 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 13 Tuusulan Tuusulan Palloseura 3:0 Club Latino Espanol Latino Espanol
Matchday 13 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 1:2 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
last 16 Técnico U. Técnico Universitario 2:0 CD Macará CD Macará
Matchday 19 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 3:1 VIETTEL FC VIETTEL FC
Matchday 5 VfB Durach VfB Durach 2:4 FC Memmingen II Memmingen II
Matchday 5 TSV Jetzendorf TSV Jetzendorf 1:1 TuS Geretsried TuS Geretsried
Matchday 9 Medan PSMS Medan 1:1 Sriwijaya FC Sriwijaya FC
Matchday 9 Blitar Utd. Blitar Bandung United FC 0:3 Perserang Serang Perserang
Matchday 12 Bali United Bali United FC 1:0 PSM Makassar PSM Makassar
Belarus U19 Belarus U19 0:4 Turkey U19 Turkey U19
Russia U20 Russia U20 5:1 Bahrain U20 Bahrain U20
Matchday 26 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 3:1 Team BJMC BJMC
Matchday 26 Brothers Union Brothers Union 2:5 Arambagh Krira Sangha Arambagh KS