For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:30:53 AM
First Round
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
First Round
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:4 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
First Round TuS Dassendorf TuS Dassendorf 0:3 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
First Round FC 08 Villingen FC 08 Villingen 1:3 AET Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
First Round SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 0:5 FC Schalke 04 FC Schalke 04
First Round Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
First Round SC Verl SC Verl 2:1 FC Augsburg FC Augsburg
First Round W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 1:4 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
First Round
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:1 AET SC Freiburg SC Freiburg
First Round
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 7:8 on pens TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
First Round KSV Baunatal KSV Baunatal 2:3 VfL Bochum VfL Bochum
First Round SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 0:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
First Round SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 1:6 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 1 West Ham West Ham United 0:5 Manchester City Man City
Matchday 1
Crystal Palace Crystal Palace 0:0 Everton FC Everton
Matchday 1 Watford Watford FC 0:3 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 1
Burnley Burnley FC 3:0 Southampton FC Southampton
Matchday 1 Bournemouth AFC Bournemouth 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 1
Spurs Tottenham Hotspur 3:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 1 Marseille Olympique Marseille 0:2 Stade Reims Reims
Matchday 1 SCO Angers SCO Angers 3:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 1 Dijon FCO Dijon 1:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 1 Montpellier HSC Montpellier 0:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 1 OGC Nice OGC Nice 2:1 SC Amiens SC Amiens
Matchday 5 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 3:0 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 5 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 1:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 5 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 5 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:1 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 5 Orenburg FK Orenburg 2:2 FK Tambov Tambov
Matchday 5 Krasnodar FK Krasnodar 1:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 5 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 0:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 5 CSKA Moscow CSKA Moscow 0:0 FC Sochi Sochi
Matchday 3
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 3
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:1 LASK LASK
Matchday 5 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 5 CFR Cluj CFR Cluj 3:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 2 FC Groningen FC Groningen 1:3 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 2
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 2 Willem II Willem II Tilburg 0:2 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 2 FC Utrecht FC Utrecht 3:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 4
FC Basel FC Basel 1893 3:1 Servette FC Servette FC
Matchday 4
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 2 Motherwell FC Motherwell FC 2:5 Celtic FC Celtic
Matchday 2 St. Johnstone St. Johnstone FC 2:2 Livingston FC Livingston FC
Matchday 2 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 2:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 2 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 0:0 Ross County FC Ross County
Matchday 3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 3 Karpaty Karpaty Lviv 1:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 3 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:3 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Matchday 3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 0:1 Desna Chernigiv Desna
Matchday 2 KSV Roeselare KSV Roeselare 1:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 2 RE Virton Royal Excelsior Virton 0:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 3 KV Oostende KV Oostende 0:2 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 3 KAS Eupen KAS Eupen 1:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 3 Cercle Brugge Cercle Brugge 1:3 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 3 KRC Genk KRC Genk 0:2 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 5 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 4:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 5 1.FK Pribram 1.FK Pribram 2:0 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 5 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:1 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 5 Slavia Prague SK Slavia Prague 1:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 4 FK TSC FK TSC Backa Topola 1:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 4 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:1 FK Macva Sabac Macva
Matchday 4 Rad FK Rad 1:0 FK Indjija FK Indjija
Matchday 4 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 4 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 2:2 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 4 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 4:1 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 11 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 2:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 14 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa 1:1 Herttoniemen Toverit Herttoniemen
Matchday 14 FC Kontu FC Kontu 0:0 FC Futura FC Futura
Matchday 14 Hyvinkään PS Hyvinkään PS 1:2 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 19 FC Honka FC Honka 0:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 19 HJK Helsinki HJK Helsinki 4:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 19 KuPS Kuopion Palloseura 2:0 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 18 AC Kajaani AC Kajaani 1:2 FF Jaro FF Jaro
Matchday 18 MuSa Musan Salama 1:3 Turun Palloseura TPS
Matchday 18 AC Oulu AC Oulu 1:2 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 14 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 4:0 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 15 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 2:1 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 15 JIPPO JIPPO Joensuu 4:1 Sudet Kouvola Sudet
Matchday 15 FC Viikingit FC Viikingit 1:1 Järvenpään Palloseura JäPS
Matchday 15 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 2:2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Matchday 15 VPS II Vaasan Palloseura II 1:0 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
Matchday 15 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 2:0 Vaasa IFK Vaasa IFK
Matchday 15 FC Espoo FC Espoo 6:0 Tampere United Tampere United
Matchday 15 IF Gnistan IF Gnistan 3:1 Pallo-Iirot P-Iirot
Matchday 15 Ilves II Ilves Tampere II 3:2 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 13 HIFK II Helsinki IFK II 2:1 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 14 Koivukylän Koivukylän Palloseura 1:4 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 4 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 4 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 4 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:0 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 5 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0:2 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 5 Levski Sofia Levski Sofia 1:3 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 4 Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 0:0 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 4 Pomorie OFK Pomorie 0:1 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 4 Strumska Slava Strumska Slava 0:2 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 4 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 4:3 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 4 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1:0 Neftochimik Burgas Neftochimik
Matchday 4 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 0:1 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
Matchday 5 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:3 NS Mura NS Mura
Matchday 5 NK Maribor NK Maribor 4:2 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 2 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 2 Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:2 Újpest FC Újpest FC
Matchday 4 Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:3 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 4 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 4:0 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 4 AS Trencin AS Trencin 2:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 4 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 3:0 FK Senica FK Senica
Matchday 4 FC Nitra FC Nitra 3:2 SKF Sered SKF Sered
Matchday 6 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:1 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 6 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 2:1 FC Coburg FC Coburg
Matchday 6 VfL Frohnlach VfL Frohnlach 0:10 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 6 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:4 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 6 Schwebenried DJK Schwebenried 2:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 6 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 6:0 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 6 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 1:2 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 6 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:1 FC Töging FC Töging
Matchday 6 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:4 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 3 SG Neustrand SG Neustrand 1:7 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 3 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 4:1 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 3 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 2:2 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 3 SVT Neumünster SVT Neumünster 0:3 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 3 Lübecker SC Lübecker SC 99 2:0 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 1 VfL Pfullingen VfL Pfullingen 3:1 TSV Heimerdingen Heimerdingen
Matchday 1 TSV Essingen TSV Essingen 0:1 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 1 FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:0 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 1 SV Fellbach SV Fellbach 0:0 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 1 TSV Berg TSV Berg 2:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 4:1 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 1 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 1:3 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 2 TSV Lamme TSV Germania Lamme 2:1 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 2 Petershütte TuSpo Petershütte 2:7 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 2 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 2:0 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 2 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 2:4 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 4 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 0:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 4 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:3 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 4 SC Willingen SC Willingen 3:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
First Round Coswig Coswiger FV 1:3 SC Borea Dresden Borea Dresden
First Round SV Chemie Dohna SV Chemie Dohna 0:3 SV Bannewitz SV Bannewitz
First Round TSV Wachau TSV Wachau 4:6 on pens SG Weixdorf SG Weixdorf
First Round Kemnitz FSV Kemnitz 0:3 FV Blau-Weiß Stahl Freital BW St. Freital
First Round VfB Hellerau VfB Hellerau-Klotzsche 3:4 on pens Heidenauer SV Heidenauer SV
First Round SCH Torgau SC Hartenfels Torgau 1:2 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
First Round Bornaer SV Bornaer SV 2:1 Rotation Leipzig Rotation Leipzig
First Round FV Gröditz 1911 FV Gröditz 1911 2:6 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
First Round Lichtenberg SV Lichtenberg 1:2 AET Budissa Bautzen Budissa Bautzen
First Round Königswartha Königswarthaer SV 3:2 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
First Round TuS Weinböhla TuS Weinböhla 2:3 SV Fortuna Trebendorf Trebendorf
First Round Oderwitz FSV Oderwitz 3:5 on pens Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
First Round SV Wesenitztal SV Wesenitztal 1:3 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
First Round Rietschen-See FC Stahl Rietschen-See 1:2 VfB Weißwasser 1909 VfB Weißwasser
First Round Zeißig SV Zeißig 2:3 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
First Round Dresdner SC Dresdner SC 0:4 TSV Rotation Dresden Rot. Dresden
First Round Meißner SV 08 Meißner SV 08 1:3 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
First Round BSV Sebnitz BSV Sebnitz 3:4 AET Hartmannsdorfer SV Empor 1922 HSV Empor 1922
First Round Liebertwolkwitz SV Liebertwolkwitz 4:0 ESV Lok Zwickau Lok Zwickau
First Round Lipsia Eutritzsch Lipsia Eutritzsch 1:2 AET Radefelder SV Radefelder SV
First Round ESV Delitzsch ESV Delitzsch 1:2 Meeraner SV Meeraner SV
First Round Markranstädt SSV Markranstädt 3:0 TSV IFA Chemnitz IFA Chemnitz
First Round SG Rotschau SG Rotschau 2:3 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
First Round LVB Leipzig SG LVB Leipzig 1:2 VfB Zwenkau 02 VfB Zwenkau
Matchday 6 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:1 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 6 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 2:1 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 6 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 0:1 ASV Vach ASV Vach
Matchday 1 TuS Tengern TuS Tengern 0:3 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:4 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 3 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 3 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 0:4 JSK Rodgau JSK Rodgau
Second Round TSV Pfedelbach TSV Pfedelbach 2:0 TSV Schornbach TSV Schornbach
Second Round SV Kaisersbach SV Kaisersbach 0:3 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Second Round TSV Crailsheim TSV Crailsheim 0:2 FV Löchgau FV Löchgau
Second Round G. Bietigheim SV Germania Bietigheim 2:1 TSG Öhringen TSG Öhringen
Second Round TSV Oberensingen TSV Oberensingen 3:2 SV Bonlanden SV Bonlanden
Matchday 1 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 2:3 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
Matchday 1 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 0:2 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 1 VfB Eppingen VfB Eppingen 3:4 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 2:1 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
Matchday 4 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 2:3 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 4 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 6:0 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 4 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 3:2 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 4 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 3:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 4 Auersmacher SV Auersmacher 0:0 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 4 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 1:4 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 4 VfL Primstal VfL Primstal 0:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 4 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 3:1 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 4 RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 4:1 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 1 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 1:0 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 2 FC Eldagsen FC Eldagsen 1:2 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 1 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 0:1 Rather SV Rather SV
Matchday 1 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 2:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 2 SC Melle 03 SC Melle 03 3:1 BV Essen BV Essen
Matchday 2 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 1:0 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 2 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:3 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 2 TuS Mayen TuS Mayen 2:4 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 2 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 3:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 2 FC Speyer 09 FC Speyer 09 3:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 2 SV Steinwenden SV Steinwenden 2:1 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 2 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:2 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 2 SV Morlautern SV Morlautern 6:2 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 3 TSV Rantrum TSV Rantrum 2:2 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
Matchday 3 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 1:2 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 3 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 4:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 6 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 0:2 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
First Round SG Erfurt SG An der Lache/Concordia Erfurt 1:5 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
First Round Traktor Teichel SG Traktor Teichel 2:4 AET SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
First Round GW Stadtroda Grün-Weiß Stadtroda 7:9 on pens FC Thüringen Weida Thüringen Weida
First Round SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 1:4 FSV Martinroda FSV Martinroda
First Round Bad Salzungen SV Wacker 04 Bad Salzungen 1:4 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
First Round SC Leinefelde SC Leinefelde 1912 2:4 AET FC Wacker Teistungen Teistungen
First Round SV BW Neustadt SV Blau-Weiß 90 Neustadt/Orla 1:2 FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
First Round Bad Lobenstein VfR Bad Lobenstein 3:1 AET FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord
First Round Steinbach-H. FC Steinbach-Hallenberg 2:5 FSV Wacker 03 Gotha Wacker Gotha
First Round FC Eisenach FC Eisenach 2:4 FC Union Mühlhausen U. Mühlhausen
First Round FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 5:0 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
First Round BW Büßleben SV Blau-Weiß Büßleben 4:3 AET FC Saalfeld Saalfeld
First Round Motor Gispers. TSV Motor Gispersleben 6:2 FSV 04 Viernau FSV Viernau
First Round SV Bielen SV Bielen 1926 1:3 SC Grossengottern Grossengottern
First Round SG Gospenroda SG SV Grün-Weiß Gospenroda 3:2 Eintracht Sondershausen Sondershausen
First Round Murchin/Rubkow SV Murchin/Rubkow 7:8 VfB Pommern Löcknitz Pom. Löcknitz
First Round FSV Reinberg FSV Reinberg 2:4 SV Waren 09 SV Waren 09
First Round Kickers JuS 03 Kickers JuS 03 0:10 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
First Round Altentreptow FSV Altentreptow 1:7 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
First Round SV Barth SV Barth 2:4 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
First Round PSV Ribnitz-D. PSV Ribnitz-Damgarten 0:5 SG Empor Richtenberg Richtenberg
First Round Traktor Pentz SV Traktor Pentz 3:1 SV Blau-Weiß Baabe SV BW Baabe
First Round Grevesmühlen Einheit Grevesmühlen 2:1 LSG Elmenhorst LSG Elmenhorst
First Round Hagenower SV Hagenower SV 0:2 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
First Round FSV Bentwisch FSV Bentwisch 6:5 on pens SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
First Round Eintracht LWL Eintracht Ludwigslust 2:4 TSV Empor Zarrentin Empor Zarrentin
First Round Bölkower SV Bölkower SV 3:2 SV Plate SV Plate
First Round Faulenroster SV Faulenroster SV 1:3 Güstrower SC 09 Güstrower SC
First Round Rehnaer SV Rehnaer SV 0:9 FC Anker Wismar Anker Wismar
First Round TSV Graal-Mür. TSV Graal-Müritz 2:1 MSV Pampow MSV Pampow
First Round Testorf Upahl FSV Testorf Upahl 2:3 Doberaner FC Doberaner FC
First Round Lübzer SV Lübzer SV 0:7 TSV Bützow TSV Bützow
First Round TSV Wulsdorf TSV Wulsdorf 0:4 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
First Round TSV Grolland TSV Grolland 0:1 FC Huchting FC Huchting
First Round Galatasaray BHV Galatasaray Bremerhaven 1:14 BSC Hastedt BSC Hastedt
First Round Eintr. Aumund SV Eintracht Aumund 1:2 SC Borgfeld SC Borgfeld
First Round Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 1:9 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
First Round FC Sparta FC Sparta Bremerhaven 1:15 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
First Round KSV MED Kurdischer SV MED 07 Bremen 2:6 SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
First Round TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle 1:8 SV Hemelingen SV Hemelingen
First Round SV MFandena SV MFandena 1:4 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
First Round C. Buckow/Wald. FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03 1:3 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
First Round S. Brandenburg FC Stahl Brandenburg 1:2 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
First Round SSV Perleberg SSV Einheit Perleberg 2:1 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
First Round TSV Schlieben TSV 1878 Schlieben 0:3 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
First Round VfB Trebbin VfB Trebbin 1:3 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
First Round SC Oberhavel SC Oberhavel Velten 0:3 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
First Round F. Babelsberg Fortuna Babelsberg 5:6 on pens Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
First Round Langener SV 02 Langener SV 02 1:3 SV Frankonia Wernsdorf Wernsdorf
First Round Hohenleipisch VfB Hohenleipisch 1:9 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
First Round Phönix Wildau SG Phönix Wildau 3:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
First Round G. Schöneiche Germania Schöneiche 0:1 AET Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
First Round BW Briesen FV Blau-Weiß 90 Briesen 1:0 FC Schwedt 02 FC Schwedt 02
First Round FSV Babelsberg FSV Babelsberg 74 2:3 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
First Round SV Wacker 09 SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz 1:4 on pens FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
First Round Trak. Laubsdorf Traktor Laubsdorf 1:4 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
First Round FSV RW Luckau FSV Rot-Weiß Luckau 0:6 FC Strausberg FC Strausberg
First Round BSV Guben-Nord  Breesener SV Guben Nord 1:3 FSV Bernau FSV Bernau
First Round Waßmannsdorf SV Waßmannsdorf 1956 0:17 VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
First Round Hansa Wittstock FK Hansa Wittstock 2:3 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
First Round 1.FC Guben 1.FC Guben 0:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
First Round Chemie Premnitz Chemie Premnitz 1:0 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
First Round FC Hennigsdorf FC 98 Hennigsdorf 2:3 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
First Round FSV Dynamo E. FSV Dynamo Eisenhüttenstadt 0:3 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
First Round SV Oberkrämer 1.SV Oberkrämer 0:4 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
First Round SG Großziethen SG Großziethen 4:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
First Round BSC Fortuna BSC Fortuna Glienicke 2:4 FSV Glückauf Brieske/Senftenberg FSV Brieske/Se.
Round of 16 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 6:5 on pens Deportivo Binacional Binacional
Round of 16 Unión Comercio CD Unión Comercio 1:2 Deportivo Municipal Municipal
Round of 16 FBC Melgar FBC Melgar 1:2 Cusco FC Cusco FC
Matchday 15 RB Bragantino Red Bull Bragantino 0:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 15 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 15 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 15 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:2 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 14 Ceará SC Ceará Sporting Club 4:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 14 São Paulo São Paulo Futebol Clube 3:2 Santos FC Santos FC
Matchday 14 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 4 Morelia Monarcas Morelia 0:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 4 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 4 Club Tijuana Club Tijuana 1:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 4 Querétaro FC Querétaro FC 2:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 4 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 23 Sounders FC Seattle Sounders FC 3:3 New England Revolution Revolution
Matchday 5 Once Caldas Once Caldas 0:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 5 Union Magdalena AD Union Magdalena 2:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 5 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 5 Indep. Medellín Independiente Medellín 4:1 CD América de Cali CD América
Matchday 22 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 22 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 22 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 22 FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 22 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 22 Gamba Osaka Gamba Osaka 1:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 22 Oita Trinita Oita Trinita 1:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 27 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:3 Ehime FC Ehime FC
Matchday 27 Yokohama FC Yokohama FC 0:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 27 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 4:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 27 Machida Zelvia Machida Zelvia 2:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 27 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:2 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 27 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 27 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:2 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 27 FC Ryukyu FC Ryukyu 3:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 20 Fukushima Utd. Fukushima United 3:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 20 SC Sagamihara SC Sagamihara 0:2 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 20 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 20 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:1 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 20 Gainare Tottori Gainare Tottori 0:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 20 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 16 Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:2 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 2 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 0:2 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 2 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:2 CF Atlante Atlante
Matchday 2 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 0:4 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 2 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 3:0 FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
Matchday 2 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 6:2 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 2 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 1:3 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 2 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 1:3 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 2 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 1:3 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 4 Velez U17 FK Velez Mostar U17 3:4 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 4 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 5:1 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 4 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 0:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
Matchday 3 Caracas FC Caracas FC 0:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 3 Carabobo FC Carabobo FC 1:1 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 3 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 3 Monagas SC Monagas SC 1:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 4 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:2 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 4 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 4 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:2 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 4 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 17 Gomel FK Gomel 3:4 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 1 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 0:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 1 Travnik NK Travnik 3:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 1 FK Gorazde FK Gorazde 2:1 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 1 HNK Capljina HNK Capljina 0:0 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 1 HNK Orasje HNK Orasje 1:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 1 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:1 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 1 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 1 Igman Konjic FK Igman Konjic 0:3 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 19 Riteriai FK Riteriai 1:1 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 1 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 1 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 3:0 FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
Matchday 1 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 0:0 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 23 Loudoun United Loudoun United FC 3:3 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 23 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 2:1 Orange County SC Orange County
Matchday 23 Hartford Hartford Athletic 1:5 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 25 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 25 Jeju Utd. Jeju United 1:4 Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 25 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 0:1 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 23 FC Dila FC Dila Gori 0:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 23 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:3 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 3 ND Gorica ND Gorica 1:2 FC Koper FC Koper
Matchday 3 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:1 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 3 NK Rogaska NK Rogaska 0:2 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 3 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:4 NK Krsko NK Krsko
Matchday 3 NK Dekani NK Dekani 1:2 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 3 NK Krka NK Krka 2:2 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 3 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 2:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 17 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 1:0 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
Matchday 17 Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 1:1 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 17 Cheonan City Cheonan City 3:0 Changwon FC Changwon FC
Matchday 17 Gangneung City Gangneung City 1:0 Mokpo City Mokpo City
Matchday 23 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 2 East Fife East Fife FC 1:1 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 2 Falkirk FC Falkirk FC 6:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 2 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:0 Stranraer FC Stranraer
Matchday 2 Montrose Montrose FC 0:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 2 Raith Rovers Raith Rovers FC 5:2 Clyde FC Clyde FC
Matchday 2 Leeds Leeds United 1:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 2 Fulham Fulham FC 2:0 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 2
West Brom West Bromwich Albion 1:1 Millwall FC Millwall
Matchday 2 Preston NE Preston North End 3:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 2 Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 2
QPR Queens Park Rangers 1:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 2 Derby Derby County 0:0 Swansea City Swansea
Matchday 2 Charlton Charlton Athletic 3:1 Stoke City Stoke City
Matchday 2 Hull City Hull City 2:1 Reading FC Reading
Matchday 2 Birmingham Birmingham City 1:1 Bristol City Bristol City
Matchday 2 Cardiff Cardiff City 2:1 Luton Town Luton
Matchday 2 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Brentford FC Brentford
Matchday 2 Albion Rovers Albion Rovers FC 4:4 Cove Rangers FC Cove Rangers
Matchday 2 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:1 Elgin City FC Elgin City
Matchday 2 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:0 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 2 Edinburgh City Edinburgh City FC 2:1 Brechin City FC Brechin City
Matchday 2 Queen's Park Queen's Park FC 1:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
First Preliminary Round Linlithgow Rose Linlithgow Rose FC 2:1 Preston Athletic FC Preston AFC
First Preliminary Round St. Cuthbert St. Cuthbert Wanderers FC 1:7 Girvan FC Girvan FC
First Preliminary Round Broxburn FC Broxburn Athletic FC 2:0 Tynecastle FC Tynecastle FC
First Preliminary Round Banks O' Dee Banks O' Dee FC 5:0 Glasgow University FC Glasgow Uni
First Preliminary Round Hill of Beath Hawthorn Hill of Beath Hawthorn 2:0 Blackburn United FC Blackburn Utd
First Preliminary Round Easthouses Lily Easthouses Lily Miners Wefare FC 1:6 Penicuik Athletic FC Penicuik
First Preliminary Round Coldstream Coldstream FC 1:9 Jeanfield Swifts FC Jeanfield SFC
First Preliminary Round Hawick Royal Hawick Royal Albert FC 1:6 Threave Rovers Threave Rovers
First Preliminary Round Camelon Camelon Juniors FC 4:0 Newton Stewart FC Newton Stewart
First Preliminary Round Lochee Lochee United FC 7:0 Burntisland Shipyard FC Burntisland
First Preliminary Round Dundonald Bluebell JFC Dundonald Bluebell JFC 2:2 Auchinleck Talbot FC Auchinleck
Second Round Ascoli Ascoli Calcio 5:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Second Round Venezia Venezia FC 2:1 Calcio Catania Catania
Second Round FC Empoli FC Empoli 2:1 Reggina 1914 Reggina
Second Round Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 Cosenza Calcio Cosenza
Second Round Pescara Delfino Pescara 1936 3:2 Mantova FC Mantova FC
Second Round AC Pisa AC Pisa 1909 3:0 Potenza Calcio Potenza
Second Round Salernitana US Salernitana 1919 3:1 US Catanzaro Catanzaro
Group Stage Pistoiese US Pistoiese 1921 1:2 US Città di Pontedera Pontedera
Group Stage Modena Modena FC 2018 2:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Third Round Blagoveshchensk FK Blagoveshchensk 0:2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 4 Juventud Juventud de Las Piedras 1:2 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 4 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 1:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 4 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 4 Boston River Club Atlético Boston River 0:0 Club Nacional Nacional
Matchday 5 Sol de América Club Sol de América 0:2 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 5 Olimpia Olimpia Asunción 3:1 Sportivo Luqueño Luqueño
Matchday 23 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 1:0 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 23 <