For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:02:52 AM
Matchday 2
RB Leipzig RB Leipzig 2:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 2
Hertha BSC Hertha BSC 0:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 4
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 4
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 0:2 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 4
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:4 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 6
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 4:3 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 6
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:3 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 3 Bournemouth AFC Bournemouth 1:3 Manchester City Man City
Matchday 3
Spurs Tottenham Hotspur 0:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 3
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Burnley FC Burnley
Matchday 2 Alavés Deportivo Alavés 0:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 2 RCD Mallorca RCD Mallorca 0:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 2 CD Leganés CD Leganés 0:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 2
FC Barcelona FC Barcelona 5:2 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 1 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 AC Milan AC Milan
Matchday 1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 0:1 Brescia Calcio Brescia
Matchday 1 Hellas Verona Hellas Verona 1:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 1
AS Roma AS Roma 3:3 Genoa CFC Genoa
Matchday 1 Sampdoria UC Sampdoria 0:3 SS Lazio Lazio
Matchday 1 SPAL SPAL 2:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 1 Torino Torino FC 2:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 3 Monaco AS Monaco 2:2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 3 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 3 Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 7 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 7 CSKA Moscow CSKA Moscow 3:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 7 Rostov FK Rostov 2:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 7 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:1 FK Orenburg Orenburg
Matchday 5
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 5
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 5
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:0 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 7 FC Viitorul FC Viitorul 4:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 7 Gaz Metan Gaz Metan Medias 4:0 FCSB FCSB
Matchday 4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 0:3 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 4 FC Utrecht FC Utrecht 1:2 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 4 PEC Zwolle PEC Zwolle 2:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:2 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 5
FC Sion FC Sion 2:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 5
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 5
FC Thun FC Thun 0:4 Servette FC Servette FC
Matchday 2 C. Rizespor Caykur Rizespor 2:1 Sivasspor Sivasspor
Matchday 2
Trabzonspor Trabzonspor 2:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 2
Galatasaray Galatasaray SK 1:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 2
Antalyaspor Antalyaspor 0:2 Denizlispor Denizlispor
Matchday 3 St. Mirren St. Mirren FC 0:1 Rangers FC Rangers
Matchday 3 Celtic Celtic FC 3:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 5 Karpaty Karpaty Lviv 0:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Matchday 5 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:1 FK Mariupol FK Mariupol
First Round Pallixouriakos Pallixouriakos AO 0:1 AO Xenofon Krestenon AO Xenofon
First Round PS Sparti PS Sparti 2:0 Atromitos Agiou Georgiou Atr.Ag.Georgiou
First Round Thinaliakos AS Thinaliakos 2:1 AO Potamias AO Potamias
First Round Ethn.Alex/polis Ethnikos Alexandroupolis 0:7 Aetos Orfanou Aetos Orfanou
First Round Panserraikos Panserraikos 4:3 on pens Orfeas Xanthis Orfeas Xanthis
First Round PAONE Eptalofou PAONE Eptalofou 0:4 AE Karitsas AE Karitsas
First Round Makedon. Foufas Makedonikos Foufas 3:2 AET Megas Alexandros Kallitheas MA Kallitheas
First Round Edessaikos AS Edessaikos 1:2 Thermaikos Thermis Thermaikos
First Round PO Elassonas PO Elassonas 4:2 on pens Souli Paramythias Paramythia
First Round APO Atalantis APO Atalantis 2:0 AS Meteora AS Meteora
First Round PAS Korinthos PAS Korinthos 2:0 AS Leonidiou AS Leonidiou
First Round Nea Artaki AO Neas Artakis 2:3 on pens Ethnikos Piraeus Ethn. Piraeus
First Round Acharnaikos AO Acharnaikos 0:3 AEEK SYNKA AEEK SYNKA
First Round AO Episkopi AO Episkopi Rethymnou 1:0 PO Atsaleniou PO Atsaleniou
First Round Ap. Efpaliou Apollon Efpaliou 3:0 Omiros Neochoriou Omiros Neochor.
Matchday 1 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 0:4 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 1 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 2:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 1 Panionios U19 Panionios Athen U19 3:1 Volos NPS U19 Volos NPS U19
Matchday 1 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 1:0 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 1 Atromitos Athen Atromitos Athen 1:1 AE Larisa AE Larisa
Matchday 1 Panionios Panionios Athens 1:2 Volos NPS Volos NPS
Matchday 1 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:1 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 1 AEK Athens AEK Athens 1:2 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 1 Stockay RRC Stockay-Warfusée 2:1 Solières Sport Solières
Matchday 5 Standard Liège Standard Liège 2:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 5 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 7 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:2 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 7 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 7 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 7 Lyngby BK Lyngby BK 2:0 Randers FC Randers FC
Matchday 7 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 7 SönderjyskE SönderjyskE 0:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 7 Bröndby IF Bröndby IF 0:3 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 7 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 6 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 6 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Indjija FK Indjija
Matchday 6 HNK Gorica HNK Gorica 1:1 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 6 NK Osijek NK Osijek 1:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 13 Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 0:5 Ilves Tampere U19 Ilves U19
Matchday 13 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 4:0 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Matchday 13 FC Espoo U19 FC Espoo U19 0:1 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
Matchday 17 SC Kufu-98 SC Kufu-98 2:3 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Matchday 17 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 1:0 Vaasa IFK Vaasa IFK
Matchday 17 OLS Oulun Luistinseura 4:2 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
Matchday 17 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 2:2 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 21 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 21 RoPS Rovaniemen Palloseura 3:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 17 Käpylän Käpylän Pallo 1:2 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 17 Grankulla IFK Grankulla IFK 2:1 Espoon Palloseura Espoon Pallos.
Matchday 17 Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 5:0 Sudet Kouvola Sudet
Matchday 17 Kissat Mikkelin Kissat 4:1 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
Matchday 6 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 3:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 6 LKS Lodz LKS Lodz 2:3 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 6 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:3 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 7 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 7 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 6 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 4:0 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 6 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 2:0 PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
Matchday 7 NK Triglav NK Triglav Kranj 0:6 NK Celje NK Celje
Matchday 7 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 2:2 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 7 NK Maribor NK Maribor 4:0 NK Bravo NK Bravo
Matchday 4 US Hostert US Hostert 0:3 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 4 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 2:1 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 4 Titus Petange Union Titus Petange 4:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 4 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 3:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 4 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:3 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 4 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:3 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 4 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 4:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 6 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 6 FC Nitra FC Nitra 1:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 3 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:6 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 3 FC Brandenburg FC Brandenburg 03 0:2 Berliner SC Berliner SC
Matchday 3 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:4 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 3 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 1:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 3 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:2 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 3 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:0 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 3 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:6 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 3 FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:2 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 3 SV Kelbra SV Kelbra 2:2 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 6 G. Schwanheim Germania Schwanheim 1:2 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
Matchday 6 FC Cleeberg FC Cleeberg 1:6 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 6 FC Gießen II FC Gießen II 5:3 FC Ederbergland FC Ederbergland
Matchday 6 Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:1 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 6 RSV Weyer RSV Weyer 3:5 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 6 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 5:1 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
Matchday 5 VfR Neumünster VfR Neumünster 1:2 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 5 SV Eichede II SV Eichede II 2:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 5 Breitenfelde Breitenfelder SV 3:3 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 5 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 4:0 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 5 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:3 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 2 Woltmershausen TS Woltmershausen 1:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 2 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 0:4 SV Grohn SV Grohn
Matchday 2 SV Lemwerder SV Lemwerder 2:4 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 2 SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 5:5 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 2 SG Findorff SG Findorff 0:3 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 4 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 0:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 4 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:1 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 4 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 0:2 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 4 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:0 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 4 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:3 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 4 SV Bevern SV Bevern 1:0 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 4 GW Mühlen GW Mühlen 1:0 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 4 BV Essen BV Essen 2:0 Germania Leer Germania Leer
Matchday 4 SC Melle 03 SC Melle 03 4:2 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 4 TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:3 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 4 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 0:4 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 4 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 1:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 4 Petershütte TuSpo Petershütte 1:6 SV Lengede SV Lengede
Matchday 4 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 2:3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 4 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:4 SC Gitter SC Gitter
Matchday 4 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 5:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 3 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 1:3 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 3 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:3 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 3 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 5:1 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 3 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 5:0 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 3 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 0:5 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 3 FC Verden 04 FC Verden 04 2:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 3 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 1:3 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 3 Rotenburger SV Rotenburger SV 2:1 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 6 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 3:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 6 Sandershausen TSG Sandershausen 0:3 SSV Sand SSV Sand
Matchday 6 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 5:1 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 6 FC Körle FC Körle 1:3 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 6 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:0 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 8 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 5:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 8 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:6 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 8 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 1:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 2 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:0 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 2 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:2 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 3 SV Spexard SV Spexard 0:2 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 3 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 0:2 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 3 Delbrücker SC Delbrücker SC 4:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 3 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 2:1 SC Herford SC Herford
Matchday 3 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:3 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 3 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:3 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 4 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 0:5 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 4 OSV Hannover OSV Hannover 2:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 4 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 0:3 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 4 FC Eldagsen FC Eldagsen 3:0 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 3 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 4:1 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 5 Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:0 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 5 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 5 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 8:1 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 5 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 0:4 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 5 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 0:0 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 5 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 8:2 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 4 SV Morbach SV Morbach 1:1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 4 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 3:3 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 4 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 4 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 4 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:4 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 4 VfB Wissen VfB Wissen 4:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 4 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:3 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 4 SV Steinwenden SV Steinwenden 0:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 4 FC Speyer 09 FC Speyer 09 5:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 4 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 1 Oberpleis TuS 05 Oberpleis 3:1 SV Wachtberg SV Wachtberg
Matchday 1 1.FC Spich 1.FC Spich 1:0 FC Viktoria Köln II Vikt. Köln II
Matchday 1 FV Bad Honnef FV Bad Honnef 1:3 SV Schlebusch SV Schlebusch
Matchday 1 L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 5:1 SG Köln-Worringen SG Worringen
Matchday 1 Germ. Teveren FC Germania Teveren 1:2 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 1 FC Düren II 1.FC Düren II 1:2 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 1 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:0 Union Schafhausen U. Schafhausen
Matchday 1 SV Rott SV Rott 7:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC 2:4 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
Matchday 1 GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 5:2 SC Brühl SC Brühl
Matchday 1 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 2:2 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
Matchday 4 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 4 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:0 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 4 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:0 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 4 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 3:0 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 4 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 3:0 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 4 ASV Süchteln ASV Süchteln 1:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 2 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 0:5 SV Endingen SV Endingen
Matchday 2 FC Denzlingen FC Denzlingen 4:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Matchday 2 FC Auggen FC Auggen 1:1 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 4 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 3:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 4 FC Remscheid FC Remscheid 1:0 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 4 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 7:3 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
Matchday 4 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 2:3 VfB Speldorf VfB Speldorf
Matchday 4 Rather SV Rather SV 5:0 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 4 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:3 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 4 Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 2:2 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 4 FSV Duisburg FSV Duisburg 3:1 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 4 Duisburger SV Duisburger SV 1900 4:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Matchday 3 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 1:2 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 3 FSV Gerlingen FSV Gerlingen 1:3 SC Neheim SC Neheim
Matchday 3 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:0 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 3 Lüner SV Lüner SV 2:1 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 3 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 2:2 SV Sodingen SV Sodingen
Matchday 3 BSV Schüren BSV Schüren 1:3 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 3 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:1 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 3 SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:0 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 6 VfL Primstal VfL Primstal 1:6 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 6 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 2:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 6 FV Eppelborn FV Eppelborn 2:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 18 América-MG América Futebol Clube (MG) 3:2 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 16 Santos FC Santos FC 3:3 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 16 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 2:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 16 Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 16 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 16 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 16 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 4 Independiente Club Atlético Independiente 2:0 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 4 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 2:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 4 CA Unión Club Atlético Unión 1:2 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 4 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 0:0 Racing Club Racing Club
Matchday 4 River Plate Club Atlético River Plate 0:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 2 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 3:2 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 2 Agropecuario Argentino Agropecuario 1:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 2 Almagro Club Almagro 0:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 2 All Boys CA All Boys Buenos Aires 0:3 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 2 Platense Club Atlético Platense 3:1 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 2 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 11 Santos FC Santos FC Nazca 2:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 11 Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 0:0 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 11 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 3:1 CCD Los Caimanes Los Caimanes
Matchday 6 CF Pachuca CF Pachuca 3:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 6 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 6 Tigres UANL Tigres UANL 1:1 CF América América
Matchday 6 Toluca Deportivo Toluca 2:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 6 Chivas Deportivo Guadalajara 1:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 25 NYCFC New York City FC 2:1 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 25 Toronto FC Toronto FC 2:1 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 25 Philadelphia Philadelphia Union 3:1 D.C. United D.C. United
Matchday 25 Revolution New England Revolution 2:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 25 Quakes San Jose Earthquakes 3:1 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 25 Salt Lake Real Salt Lake City 2:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 25 Cincinnati FC Cincinnati 1:3 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 3 Chattanooga FC Chattanooga FC 1:1 Michigan Stars FC Michigan Stars
Matchday 3 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 0:4 Detroit City FC Detroit City
Matchday 8 Millonarios Millonarios FC 2:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 8 Patriotas Boyacá Patriotas FC 0:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 8 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 8 Atl. Nacional Atlético Nacional 5:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 8 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 29 FC Gifu FC Gifu 0:4 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 29 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:3 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 29 Ehime FC Ehime FC 5:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 18 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:3 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 18 Verspah Oita Verspah Oita 2:1 FC Osaka FC Osaka
Matchday 18 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1:0 Honda Lock Honda Lock
Matchday 18 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:0 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 18 Matsue City Matsue City 1:1 FC Imabari FC Imabari
Matchday 18 Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 3:4 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 14 Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems 2:1 Tokyo United Tokyo United
Matchday 14 Tochigi City Tochigi City 2:3 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
Matchday 14 Yokohama Takeru Yokohama Takeru FC 2:1 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
Matchday 14 Tsukuba FC Tsukuba FC 1:1 Ryutsu Keizai University FC RKU FC
Matchday 14 Tokyo 23 Tokyo 23 0:2 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
Matchday 10 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 2:2 Cento Cuore Harima Cen.Cuo. Harima
Matchday 10 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 5:2 Hannan University Club Hannan Uni Club
Matchday 10 Lagend Shiga Lagend Shiga 2:2 St.Andrews FC St.Andrews FC
Matchday 18 KA Akureyri KA Akureyri 0:0 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 18 Víkingur Víkingur Reykjavík 1:0 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 14 NTN Okayama NTN Okayama 0:2 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
Matchday 14 JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 6:0 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
Matchday 14 Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 4:2 International Pacific University FC IPU FC
Matchday 14 FX Hiroshima Fuji Xerox Hiroshima SC 2:4 Hatsukaichi FC Hatsukaichi
Matchday 14 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 5:1 Harada Steel FC Harada Steel
Matchday 14 Ni.St. Oita Nippon Steel Oita 0:1 Okinawa SV Okinawa SV
Matchday 14 Kaiho Bank Kaiho Bank SC 6:5 on pens J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki
Matchday 14 K'moto Teachers Kumamoto Teachers SC 2:3 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC
Matchday 14 Kyushu Mits. Kyushu Mitsubishi 1:2 Saga LIXIL FC Saga LIXIL
Matchday 14 Kyushu Sogo Kyushu Sogo Sports College FC 5:3 on pens Kawasoe Club Kawasoe Club
Matchday 4 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 7 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
Matchday 7 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 7 S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 2:1 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 7 Celik U17 NK Celik Zenica U17 2:1 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 7 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 0:0  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 7 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 1:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 6 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 3:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 6 Deportivo Lara Deportivo Lara 0:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 6 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 2:0 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 6 Trujillanos Trujillanos FC 0:0 Caracas FC Caracas FC
Matchday 6 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 1:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 6 Táchira Deportivo Táchira 3:2 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 4 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 0:1 FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
Matchday 4 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:3 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 4 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 7:1 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 4 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 0:3 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Matchday 4 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 1:0 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 19 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 19 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:1 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 19 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:1 FK Gomel Gomel
Matchday 19 BATE Borisov BATE Borisov 4:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 21 FK Palanga FK Palanga 0:2 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 3 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:4 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 1 US Monastir US Monastir 2:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 25 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 5:0 Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 25 Nashville SC Nashville SC 2:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 25 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:5 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 25 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 1:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 25 San Antonio FC San Antonio FC 5:0 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 25 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 4:2 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 25 Orange County Orange County SC 3:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 25 Fresno Fresno FC 2:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 25 Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:0 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 25 Union II Philadelphia Union II 2:3 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 25 Indy Eleven Indy Eleven 3:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 27 Jeju Utd. Jeju United 1:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 27 Pohang Steelers Pohang Steelers 5:3 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 5 NK Krka NK Krka 3:1 NK Krsko NK Krsko
Matchday 5 NK Brda NK Brda 1:3 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 25 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:0 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 25 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:2 FC Rustavi Rustavi
Matchday 22 Forward Madison Forward Madison FC 1:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 22 FC Tucson FC Tucson 3:1 Orlando City B Orlando B
Matchday 25 Busan IPark Busan IPark 1:1 FC Anyang FC Anyang
Matchday 1 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:3 USV Hercules USV Hercules
Matchday 1 Hoogland VV Hoogland 1:0 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 1 Groene Ster RKSV Groene Ster 2:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 1 Lienden FC Lienden 0:0 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 1 Dongen VV Dongen 1:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 1 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 4:1 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 5 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:1 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 5
Swansea Swansea City 3:0 Birmingham City Birmingham
Fifth Round Rupel Boom FC Rupel Boom 4:2 AET KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Fifth Round Royal Cappellen Royal Cappellen FC 1:0 KFC VW Hamme VW Hamme
Fifth Round Francs Borains Royal Francs Borains 6:1 KM Torhout KM Torhout
Fifth Round KSK Ronse KSK Ronse 4:2 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Fifth Round KFC Duffel KFC Duffel 2:1 FC Knokke FC Knokke
Fifth Round RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 2 Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 1:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 2 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 4:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 2 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 0:2 US Rumelange US Rumelange
Matchday 2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 5:3 FC Mondercange Mondercange
Matchday 2 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:2  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 6 Juventud Juventud de Las Piedras 0:2 Club Nacional Nacional
Matchday 6 CA Cerro Club Atlético Cerro 0:1 CA Fénix CA Fénix
Matchday 6 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 1:2 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 6 Defensor Defensor Sporting Club 3:1 Danubio FC Danubio FC
Matchday 7 Olimpia Olimpia Asunción 4:0 CD Santaní CD Santaní
Matchday 25 Paide Paide Linnameeskond 5:0 Maardu Linnameeskond Maardu LM
Matchday 25 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:1 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 25 Nomme United FC Nomme United 1:2 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 25 Viimsi JK Viimsi JK 2:1 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 25 FC Helios Voru FC Helios Voru 1:3 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 25 JK Tabasalu JK Tabasalu 1:2 Keila JK Keila JK
Matchday 4 Alianza Lima Club Alianza Lima 3:2 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 4 USM Porres Universidad San Martín de Porres 2:2 Pirata FC Pirata
Matchday 4 Unión Comercio CD Unión Comercio 2:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 4 CSD Alianza Alianza Universidad 2:1 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 4 Mannucci  Carlos A. Mannucci 1:0 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 26 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 4:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 26 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:1 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 26 Chonburi FC Chonburi FC 0:2 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 26 Chiangmai FC Chiangmai FC 5:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Round of 16 Crumlin United Crumlin United 3:1 Lucan United FC Lucan United
Matchday 17 Grobinas Grobinas SC 0:7 SK Super Nova Super Nova
Matchday 1 FC Empoli FC Empoli 2:1 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 1 Perugia AC Perugia Calcio 2:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 1 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 1 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 2:0 US Pianese Pianese
Matchday 1 Siena Robur Siena 1:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 1 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:2 AC Gozzano Gozzano
Matchday 1 Arezzo SS Arezzo 3:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 1 Como Como 1907 2:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 1 Giana Erminio AS Giana Erminio 0:2 AC Renate Renate
Matchday 1 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:2 AC Monza Monza
Matchday 1 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza