For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 10:45:57 AM
Matchday 14 RKAVV RKAVV Leidschendam 0:2 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 13 AWC AWC Wijchen 0:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 13 IFC Ambacht IFC Ambacht 2:3 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 13 RKZVC RKZVC Zieuwent 1:2 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 13 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:2 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 13 Baronie VV Baronie 0:4 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 13 SV Meerssen SV Meerssen 0:2 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 13 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 0:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 13 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 0:1 GVV Unitas Unitas
Matchday 13 Leonidas RKSV Leonidas 2:2 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 13 Alcides MVV Alcides 2:2 VOC Rotterdam VOC
Matchday 13 VV Emmen VV Emmen 1:0 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 13 SDO Bussum SDO Bussum 2:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 13 HBS HBS Craeyenhout 4:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 13 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 0:3 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 20 TSV Sasel TSV Sasel 7:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 14
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 14
Werder Bremen SV Werder Bremen 0:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 16
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 16
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 16
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 18
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 18
MSV Duisburg MSV Duisburg 3:2 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Group Stage Zanaco FC Zanaco FC 1:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Group Stage ESAE FC ESAE FC 0:2 DC Motema Pembe DC Motema Pembe
Group Stage Enyimba Aba Enyimba Aba 1:0 FC San Pedro FC San Pedro
Group Stage El Masry El Masry SC 4:2 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Group Stage Djoliba AC Djoliba AC Bamako 1:0 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Group Stage Horoya AC Horoya AC 3:0 Al-Nasr Benghazi Al-Nasr Bengh.
Group Stage Pyramids FC Pyramids FC 6:0 FC Nouadhibou FC Nouadhibou
Group Stage Paradou AC Paradou AC 0:2 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 16
Norwich Norwich City 1:2 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 16 Newcastle Newcastle United 2:1 Southampton FC Southampton
Matchday 16 Aston Villa Aston Villa 1:4 Leicester City Leicester
Matchday 16 Brighton Brighton & Hove Albion 2:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 16 SD Eibar SD Eibar 0:1 Getafe CF Getafe
Matchday 16 Real Betis Real Betis Balompié 3:2 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 16 Real Valladolid Real Valladolid CF 0:0 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 16 CD Leganés CD Leganés 3:2 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 16 CA Osasuna CA Osasuna 1:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 11 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 11 Sant Julia UE Sant Julia 3:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 11 UE Engordany UE Engordany 3:1 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 11 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:2 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 15 Lecce US Lecce 2:2 Genoa CFC Genoa
Matchday 15 Sassuolo US Sassuolo 2:2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 15 SPAL SPAL 0:1 Brescia Calcio Brescia
Matchday 15 Torino Torino FC 2:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 15 Sampdoria UC Sampdoria 0:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 15 Bologna Bologna FC 1909 2:3 AC Milan AC Milan
Matchday 17 Reims Stade Reims 3:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 17 FC Nantes FC Nantes 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 17 Marseille Olympique Marseille 3:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 19 KS Samara Krylya Sovetov Samara 2:3 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 19 Sochi FC Sochi 1:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 19 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:4 FK Rostov Rostov
Matchday 17
SV Mattersburg SV Mattersburg 1:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 17
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:2 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 17
Rapid Vienna Rapid Vienna 2:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 20 FC Botosani FC Botosani 2:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 20 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 14 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 0:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 14 Konyaspor Konyaspor 0:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 14
Antalyaspor Antalyaspor 1:3 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 14 Denizlispor Denizlispor 1:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 14
Kasimpasa Kasimpasa 2:3 Besiktas JK Besiktas
Matchday 16 Vitesse Vitesse Arnhem 0:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 16
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:3 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 16 FC Groningen FC Groningen 0:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 16 Sparta R. Sparta Rotterdam 0:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 17
FC Basel FC Basel 1893 4:0 FC Sion FC Sion
Matchday 17
FC Thun FC Thun 1:4 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 17
FC Zürich FC Zürich 0:5 Servette FC Servette FC
Matchday 13 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:3 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 13 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 2:0 Portimonense SC Portimonense
Matchday 13 Sporting CP Sporting CP 1:0 Moreirense FC Moreirense
Matchday 13 Belenenses SAD Belenenses SAD 1:1 FC Porto FC Porto
Matchday 17 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:2 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 17 Karpaty Karpaty Lviv 2:6 Desna Chernihiv Desna
Matchday 17 FK Mariupol FK Mariupol 0:0 FK Lviv FK Lviv
Matchday 8 Platanias AO Platanias 4:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 8 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:2 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 8 Ap. Larisas Apollon Larisas 4:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 8 PAS Giannina PAS Giannina 1:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 13 PAS Lamia PAS Lamia 1964 2:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 13 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 1:1 AE Larisa AE Larisa
Matchday 13 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 13 Volos NPS Volos NPS 1:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 18 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 18 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:0 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 18 KAS Eupen KAS Eupen 1:0 KV Oostende KV Oostende
Matchday 15 KFC Duffel KFC Duffel 1:0 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 15 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:0 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 15 Mopertingen Spouwen Mopertingen 1:4 KVK Tienen Tienen
Matchday 15 Diegem Sport Diegem Sport 1:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 15 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 0:1 KFC Merelbeke Merelbeke
Matchday 15 FC Knokke FC Knokke 1:0 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 15 KSCT Menen KSCT Menen 1:2 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 15 FC Gullegem FC Gullegem 2:1 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 16 RRC Hamoir RRC Hamoir 6:3 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 16 RUS Givry RUS Givry 0:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 16 Solières Solières Sport 1:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 16 RFC Tilleur RFC Tilleur 0:2 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 16 RCS Verlaine RCS Verlaine 0:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 16 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 RFC Meux RFC Meux
Matchday 15 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:5 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 15 RFC Lüttich RFC Lüttich 0:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 18 KVC Westerlo KVC Westerlo 0:3 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 19 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 19 MFK Karvina MFK Karvina 1:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 19 Sparta Praha AC Sparta Praha 5:2 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 19 Silkeborg IF Silkeborg IF 2:1 Randers FC Randers FC
Matchday 19 SönderjyskE SönderjyskE 2:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 19 Aarhus GF Aarhus GF 1:1 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 19 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 0:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 19 Bröndby IF Bröndby IF 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 20 Rad FK Rad 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 20 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 20 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 20 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 20 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 20 Radnik FK Radnik Surdulica 2:0 FK Indjija Indjija
Matchday 20 Napredak FK Napredak Krusevac 2:1 FK Macva Sabac Macva
Matchday 18 NK Osijek NK Osijek 4:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 18 HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 18 Cracovia Cracovia 3:0 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 18 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 18 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:3 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 19 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 0:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 19 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 19 Levski Sofia Levski Sofia 2:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 9 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:1 US Hostert US Hostert
Matchday 15 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:2 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 18 FK Senica FK Senica 1:2 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 16 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 16 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:2 Berlin United Berlin United
Matchday 16 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:3 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 16 Berliner SC Berliner SC 5:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 16 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 1:2 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 16 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 4:0 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 16 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 5:2 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 16 FC Brandenburg FC Brandenburg 03 4:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 17 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 2:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 15 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:0 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 15 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 5:1 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 20 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 7:1 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 20 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:2 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 13 FC Verden 04 FC Verden 04 1:0 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 2 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:3 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 2 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 3:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 2 JSK Rodgau JSK Rodgau 4:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 2 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:2 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 16 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 1:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 16 SV Lemwerder SV Lemwerder 1:3 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 16 SG Findorff SG Findorff 10:0 SV Grohn SV Grohn
Matchday 18 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 1:1 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 18 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 3:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 18 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 0:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 18 ASV Süchteln ASV Süchteln 1:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 18 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 6:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 18 Holzheimer SG Holzheimer SG 4:1 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 18 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 2:4 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 17 Delbrücker SC Delbrücker SC 1:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 17 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 5:5 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 17 SV Spexard SV Spexard 0:6 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 17 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:3 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 17 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:4 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 17 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 4:2 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 20 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 3:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 20 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 2:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 20 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 3:0 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 20 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:0 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 15 SV Rott SV Rott 4:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 15 U. Schafhausen Union Schafhausen 3:1 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 15 GKSC Hürth GKSC Hürth 1:3 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
Matchday 15 SC Brühl SC Brühl 1:4 FC Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 15 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 6:1 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 15 SF Düren Sportfreunde Düren 3:1 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
Matchday 15 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 5:2 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 15 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 6:2 Schwarz-Weiß Düren SW Düren
Matchday 3 TuS Marienborn TuS Marienborn 4:2 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 38 Internacional Sport Club Internacional 2:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 38 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 38 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 38 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:2 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 38 Santos FC Santos FC 4:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 38 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 38 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 1:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 38 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:0 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 38 Goiás EC Goiás Esporte Clube 3:2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 38 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:2 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 16 Lanús Club Atlético Lanús 1:0 Racing Club Racing Club
Matchday 16 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 2:1 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 16 Defensa Defensa y Justicia 2:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 16 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 13 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 1:1 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 34 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:3 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 34 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:1 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 34 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 34 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 34 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 34 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 34 a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:3 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 34 Gainare Tottori Gainare Tottori 0:3 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 34 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 5:1 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 9 Western United Western United FC 3:1 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 9 Adelaide United Adelaide United 2:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 14 KF Laçi KF Laçi 3:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 14 KF Teuta KF Teuta 1:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 19 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 11 AS Soliman AS Soliman 4:2 CS Chebba CS Chebba
Matchday 11 US Tataouine US Tataouine 1:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 11 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:2 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 9 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 0:2 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 9 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:0 Raja de Beni Mellal Beni Mellal
First Round Aswan SC Aswan SC 5:4 on pens Tanta SC Tanta SC
Matchday 4 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:2 Busan IPark Busan IPark
final Saburtalo FC Saburtalo 3:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 15 Dongen VV Dongen 3:0 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 15 USV Hercules USV Hercules 1:5 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 15 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 15 Groene Ster RKSV Groene Ster 2:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 15 ADO U21 ADO Den Haag U21 0:3 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 15 Lienden FC Lienden 1:4 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 15 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:5 VV Hoogland Hoogland
Matchday 15 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 20
West Brom West Bromwich Albion 5:1 Swansea City Swansea
Final Rangers Rangers FC 0:1 Celtic FC Celtic
Round of 16 SC Bettembourg SC Bettembourg 0:3 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Round of 16 Mondercange FC Mondercange 5:3 on pens CS Fola Esch CS Fola Esch
Round of 16 Hesperange Swift Hesperange 5:0 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Round of 16 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 0:1 FC Differdange 03 Differdange 03
Round of 16 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 5:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Round of 16 Kehlen FC Kehlen 0:3 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 6 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 2:3 Team Wellington Team Wellington
Matchday 6 Canterbury Utd Canterbury United 0:3 Auckland City FC Auckland City
Matchday 6 Tasman United Tasman United 1:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 15 Juve Stabia SS Juve Stabia 0:2 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 15 AC Pisa AC Pisa 1909 0:2 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 15 Pordenone Pordenone Calcio 1:0 FC Crotone Crotone
Matchday 18 Arezzo SS Arezzo 1:0 AC Gozzano Gozzano
Matchday 18 Juventus U23 Juventus U23 1:3 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 18 Lecco Calcio Lecco 1912 2:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 18 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:2 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 18 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:2 AC Renate Renate
Matchday 18 Monza AC Monza 3:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 18 Pergolettese US Pergolettese 1932 2:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 18 Padova Calcio Padova 2:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 18 Piacenza Piacenza Calcio 1919 3:0 Rimini FC Rimini
Matchday 18 Ravenna Ravenna FC 0:2 FC Südtirol Südtirol
Matchday 18 Fermana Fermana FC 1:1 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 18 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 3:1 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 18 Triestina US Triestina 0:1 Modena FC 2018 Modena
Matchday 18 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:4 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 18 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 18 Avellino US Avellino 1912 3:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 18 Picerno AZ Picerno 0:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 18 Reggina Reggina 1914 1:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 18 Rieti FC Rieti 2:2 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 18 Vibonese US Vibonese 0:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 18 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 18 Bari SSC Bari 2:1 Potenza Calcio Potenza
Matchday 18 Catania Calcio Catania 1:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 18 Ternana Ternana Calcio 0:1 Casertana FC Casertana
Matchday 16 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 3:0 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 16 Van Spor FK Van Spor FK 3:0 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 16 Ankara Demir Ankara Demirspor 3:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 16 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 16 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 4:2 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 16 Eyüpspor Eyüpspor 1:0 Elazigspor Elazigspor
Matchday 16 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 0:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 16 Usak Spor AS Usak Spor AS 3:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 16 Sakaryaspor Sakaryaspor 2:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 16 Gümüshanespor Gümüshanespor 3:1 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 16 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:2 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 16 Pendikspor Pendikspor 0:2 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 16 Corum FK Corum Futbol Kulübü 2:1 Samsunspor Samsunspor
Matchday 16 1922 Konya 1922 Konyaspor 0:0 Sariyer Sariyer
Matchday 16 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 0:2 Inegölspor Inegölspor
Matchday 16 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 7:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 16 Amed SK Amed SK 1:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 19 Girona Girona FC 3:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 19 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 19 UD Las Palmas UD Las Palmas 3:1 CD Numancia CD Numancia
Matchday 19 Cádiz CF Cádiz CF 0:0 Elche CF Elche CF
Matchday 21 UTA Arad UTA Arad 3:0 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 21 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 1:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 12 Feirense CD Feirense 1:1 SL Benfica B Benfica B
Matchday 12 Coimbra Académica Coimbra 3:1 Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 12 Leixões Leixões SC 0:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 12 Mafra CD Mafra 3:1 Estoril Praia Estoril
Matchday 12 Varzim Varzim SC 1:0 SC Covilhã Covilhã
Matchday 14 Osmanlispor Osmanlispor FK 0:0 Altay SK Altay SK
Matchday 14 Altinordu Altinordu FK 1:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 14 Bursaspor Bursaspor 2:3 Giresunspor Giresunspor
Matchday 14 Adana Demirspor Adana Demirspor 1:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 17
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:2 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 17 FC Winterthur FC Winterthur 1:2 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 11 AO Egaleo AO Egaleo 0:1 Olympiakos Volou Olymp. Volou
Matchday 11 OF Ierapetras OF Ierapetras 1:0 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
Matchday 11 PO Triglias PO Triglias 1:1 Diagoras Rodou Diagoras
Matchday 11 AO Kavala AO Kavala 0:0 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
Matchday 11 GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 1:0 Veria NPS Veria NPS
Matchday 11 Niki Volou Niki Volou 3:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
Final Viking FK Viking Stavanger 1:0 FK Haugesund Haugesund
Matchday 16 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 1:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 16 NK Rudes NK Rudes 1:0 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 13 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0:1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 13 FC Ashdod FC Ashdod 2:2 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 20 ETO FC Győr ETO FC Győr 2:1 FC Ajka FC Ajka
Matchday 20 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:1 Soroksár SC Soroksár
Matchday 20 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 4:0 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 20 Vác Vác FC 2:2 Szolnoki MÁV FC Szolnok
Matchday 20 Budafoki MTE Budafoki MTE 1:0 Szeged-Csanád - GA Szeged
Matchday 20 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 0:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 20 Vasas FC Vasas FC 2:0 Dorogi FC Dorog
Matchday 20 Haladás Szombathelyi Haladás 0:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 16 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:0 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 16 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 1:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 16 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 4:0 Manisaspor Manisaspor
Matchday 16 Serik Belediye Serik Belediyespor 3:2 Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 16 Tokatspor Tokatspor 0:4 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 16 Düzce Spor Düzce Spor 2:1 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 16 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 0:0 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 16 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:3 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 16 Getafe CF B Getafe CF B 0:2 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 16 UD Melilla UD Melilla 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 16 Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 1:1 Racing Ferrol Racing Ferrol
Matchday 16 Celta Vigo B Celta Vigo B 3:1 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 16 Las Rozas CF Las Rozas CF 1:1 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 16 UP Langreo UP Langreo 3:2 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 16 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:2 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 16 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:0 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 16 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 0:1 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 16 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:0 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 16 Fethiyespor Fethiyespor 1:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 16 Cizre Spor Cizre Spor 2:1 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 16 Payasspor Payasspor 1:2 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 16 Turgutluspor Turgutluspor 2:2 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 16 Bld Derince Belediye Derince Spor 4:2 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 16 Ofspor Ofspor 2:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 16 Calahorra CD Calahorra 1:1 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 16 Barakaldo CF Barakaldo CF 2:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 16 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 16 Gölcükspor Gölcükspor 1:3 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 16 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:0 Somaspor Somaspor
Matchday 16 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 1:3 Pazarspor Pazarspor
Matchday 16 Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 2:2 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 16 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 0:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 16 Valencia B Valencia Mestalla 0:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 16 UE Olot UE Olot 0:1 Orihuela CF Orihuela CF
Matchday 16 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 3:2 Hércules CF Hércules CF
Matchday 16 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 0:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 16 SD Ejea SD Ejea 3:0 AE Prat AE Prat
Matchday 16 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:0 CD Ebro CD Ebro
Matchday 16 CD Castellón CD Castellón 3:1 FC Andorra FC Andorra
Matchday 16 CF La Nucía CF La Nucía 0:0 UE Llagostera UE Llagostera
Matchday 16 CF Badalona CF Badalona 1:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 16 Yeclano Yeclano Deportivo 1:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
Matchday 16 Cádiz B Cádiz CF B 0:1 Marbella FC Marbella FC
Matchday 16 CD Badajoz CD Badajoz 4:0 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 16 CF Talavera CF Talavera de la Reina 2:1 Mérida AD Mérida AD
Matchday 16 Algeciras CF Algeciras CF 2:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 16 Córdoba CF Córdoba CF 3:1 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 16 San Fernando CD San Fernando CD 0:1 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 16 Real Murcia Real Murcia CF 2:0 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 16 CP Villarrobledo CP Villarrobledo 2:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Matchday 18 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 2:1 VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 18
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 1:0 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 18 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 0:3 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 18 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 3:3 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 18 G. Halberstadt Germania Halberstadt 1:1 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 18 Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:1 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 22 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 5:0 SV Werder Bremen II W. Bremen II
Matchday 20
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:1 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 20 SC Freiburg II SC Freiburg II 0:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 4 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 6:1 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 4 FC Eddersheim FC Eddersheim 1:2 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 18 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 1:0 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 18 FC Kray FC Kray 0:0 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 18 Cronenberger SC Cronenberger SC 2:3 SV Straelen SV Straelen
Matchday 18 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 0:2 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 18 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1:0 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 18 SC Velbert SC Velbert 0:4 SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 18 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 5:2 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 18 1.FC Monheim 1.FC Monheim 3:0 VfB 03 Hilden VfB Hilden
Matchday 15 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 0:0 Siegburger SV 04 Siegburger SV
Matchday 15 FC Düren 1.FC Düren 2:0 Spvg. Frechen 20 Frechen 20
Matchday 15 Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 3:2 SV Deutz 05 SV Deutz 05
Matchday 15 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 3:6 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 15 FC Hennef 05 FC Hennef 05 1:0 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 15 SV Breinig SV Breinig 6:3 SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
Matchday 15 FC Pesch FC Pesch 4:4 VfL Vichttal VfL Vichttal
Matchday 15 SV Eilendorf SV Eilendorf 1:2 FC Hürth FC Hürth
Matchday 17 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 1:0 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 17 1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 0:0 FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 17 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 4:1 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
Matchday 17 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 2:2 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Matchday 17 Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 6:0 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Matchday 17 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 4:2 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 17 SV Schermbeck SV Schermbeck 2:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 17 Westfalia Herne SC Westfalia Herne 0:3 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 15 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 2:3 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 15 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 2:0 FC Strausberg FC Strausberg
Matchday 15 Lok Stendal 1.FC Lok Stendal 1:0 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
Matchday 15 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 1:5 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
Matchday 15 H. Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf 0:1 Greifswalder FC Greifswalder FC
Matchday 15 Ein. Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 2:0 1.FC Merseburg 1.FC Merseburg
Matchday 15 CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 5:1 VFC Plauen VFC Plauen
Matchday 15 Inter Leipzig FC International Leipzig 4:1 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 15 Nordhausen II FSV Wacker Nordhausen II 1:1 FC Grimma FC Grimma