For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:22:45 PM
5th round Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 3:3 Kayserispor Kayserispor
5th round Denizlispor Denizlispor 2:2 Altinordu FK Altinordu
5th round
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:0 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
5th round Bursaspor Bursaspor 2:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
5th round
Trabzonspor Trabzonspor 4:1 Altay SK Altay SK
Matchday 22 FC Botosani FC Botosani 1:0 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 15 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 4:0 Volos NPS Volos NPS
Matchday 15 Panionios Panionios Athens 0:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 20 LKS Lodz LKS Lodz 2:4 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 20 Lech Poznan Lech Poznan 1:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 12 Al-Feiha Al-Feiha FC 4:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 12 Abha Abha Club 2:0 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 12 Al-Adalh FC Al-Adalh FC 0:3 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 12 Taawon Al-Taawon 2:1 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 12 Ahli Al-Ahli Jeddah 5:1 Damac FC Damac FC
Matchday 10 Al-Ain FC Al-Ain FC 1:2 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 10 Fujairah SC Al-Fujairah SC 1:0 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 10 Hatta Club Hatta Club 1:2 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 10 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 1:1 Ajman Club Ajman Club
Matchday 9 Ismaily Ismaily SC 0:1 El Ahly Cairo El Ahly
First Round Melilla CD Melilla CD 0:5 Levante UD Levante
First Round Peña Azagresa CD Peña Azagresa 0:2 Celta de Vigo Celta de Vigo
First Round CyD Leonesa Cultural Leonesa 3:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
First Round Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:1 AET SD Ponferradina Ponferradina
First Round CA Antoniano Club Atlético Antoniano 0:4 Real Betis Balompié Real Betis
First Round Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
First Round SD Amorebieta SD Amorebieta 0:1 CD Badajoz CD Badajoz
First Round UD Tamaraceite UD Tamaraceite 3:2 AET UD Almería UD Almería
First Round UE Llagostera UE Llagostera 0:1 AET Haro Deportivo Haro Deportivo
First Round R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:0 Racing Ferrol Racing Ferrol
First Round Laredo SD Laredo 0:1 SD Huesca SD Huesca
First Round Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 3:1 AET UE Olot UE Olot
First Round UE Cornellà UE Cornellà 4:5 on pens Orihuela CF Orihuela CF
First Round Linares Linares Deportivo 1:2 Girona FC Girona
First Round Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 0:3 CA Osasuna CA Osasuna
First Round Becerril CD Becerril 0:8 Real Sociedad Real Sociedad
Quarter-Finals RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:2 Club Brugge KV Club Brugge
Second Round FC Groningen FC Groningen 0:1 FC Utrecht FC Utrecht
Second Round SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 1:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Round of 16 FC Porto FC Porto 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
Round of 16 Famalicão FC Famalicão 3:0 CD Mafra Mafra
Matchday 21 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 1:3 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 21 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 2:2 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
Matchday 21 Benfica U23 SL Benfica U23 1:1 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Second Round SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 1:0 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Second Round Hapoel Afula Hapoel Afula 2:1 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Second Round Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 3:2 AET Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Second Round Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 2:0 AET Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Second Round AS Ashdod Agudat Sport Ashdod 1:0 AET Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Quarter-Finals Zira FC Zira FC 1:0 AET FK Sabail FK Sabail
Quarter-Finals Sabah FK Sabah FK 2:3 FK Qabala FK Qabala
Matchday 13 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 2:0 Manchester 62 FC Manchester 62
Matchday 9 Sunshine Stars Sunshine Stars 1:1 MFM FC MFM FC
Matchday 16 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 0:1 Persepolis FC Persepolis
Matchday 16 Tractor Tractor FC 1:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 16 Sepahan Sepahan FC 5:0 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 16 Esteghlal FC Esteghlal FC 1:2 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Myanmar U20 Myanmar U20 4:2 Kambodscha U20 Kambodscha U20
Group Stage Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 0:0 Rahmatganj MFS Rahmatganj
Group Stage Bashund. Kings Bashundhara Kings 1:0 Brothers Union Brothers Union
Matchday 9 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 1:2 Mumbai City FC Mumbai City
Third Round Man City U18 Manchester City U18 3:0 Swansea City U18 Swansea U18