To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 12:34:16 AM
matchday 29
West Brom West Bromwich Albion 6:00 PM Everton FC Everton
matchday 33 Fulham Fulham FC 6:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
matchday 29
Liverpool Liverpool FC 8:15 PM Chelsea FC Chelsea
matchday 25 Parma Parma Calcio 1913 7:45 PM Inter Milan Inter
3' Guaraní Club Guaraní 0:0 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
matchday 28 Alanyaspor Alanyaspor 1:00 PM Göztepe Göztepe
matchday 28
Kasimpasa Kasimpasa 1:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
matchday 28
Fenerbahce Fenerbahce SK 4:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
matchday 23
FC Sion FC Sion 5:15 PM FC Lugano FC Lugano
matchday 23
FC Zürich FC Zürich 7:30 PM FC Luzern FC Luzern
matchday 19 SönderjyskE SönderjyskE 5:00 PM Odense Boldklub Odense BK
matchday 19 Lyngby BK Lyngby BK 5:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
matchday 19 Bröndby IF Bröndby IF 7:00 PM Randers FC Randers FC
Group Stage HJK Helsinki HJK Helsinki 12:00 PM FC KTP FC KTP
Group Stage Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 5:00 PM IF Gnistan IF Gnistan
matchday 16 Stal Mielec Stal Mielec 7:30 PM Wisla Plock Wisla Plock
0' Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 0:0 Club Atlético Claypole CA Claypole
Line-ups Querétaro FC Querétaro FC 1:00 AM Deportivo Guadalajara Chivas
Line-ups FC Juárez FC Juárez 1:00 AM CF Monterrey Monterrey
matchday 9 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 3:00 AM Mazatlán FC Mazatlán FC
matchday 9 Club Tijuana Club Tijuana 3:06 AM CF América América
Line-ups Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:05 AM CD América de Cali CD América
matchday 2 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 11:00 PM Millonarios FC Millonarios
matchday 15 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:00 PM Stade Tunisien Stade Tunisien
matchday 15 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:00 PM US Tataouine US Tataouine
matchday 15 Mahalla Ghazl Mahalla 1:00 PM Bank El Ahly Bank El Ahly
matchday 15 Gaish Tala'ea El Gaish 3:00 PM Enppi SC Enppi SC
Quarter-Finals D. Calarasi Dunarea Calarasi 6:00 PM FC Dinamo Dinamo
4' Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:0 Associação Atlética Caldense (MG) Caldense
Group Stage Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 10:00 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
matchday 2 Pelotas-RS Esporte Clube Pelotas (RS) 11:00 PM Sport Club Internacional Internacional
matchday 2 EC São José Esporte Clube São José (RS) 11:00 PM SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
32' Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 0:1 AA Portuguesa (RJ) AA Portuguesa
matchday 1 Resende Resende Futebol Clube (RJ) 9:00 PM Fluminense Football Club Fluminense
Semi-Finals Levante Levante UD 8:00 PM Athletic Bilbao Athletic
Quarter-Finals KRC Genk KRC Genk 5:00 PM KV Mechelen KV Mechelen
Quarter-Finals Standard Liège Standard Liège 7:45 PM Club Brugge KV Club Brugge
matchday 24 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 11:30 AM Chonburi FC Chonburi FC
matchday 24 BG Pathum Utd. BG Pathum United 12:00 PM Sukhothai FC Sukhothai FC
matchday 28 AS Livorno AS Livorno 2:00 PM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
matchday 28 Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:00 PM US Grosseto 1912 Grosseto
matchday 26 Kocaelispor Kocaelispor 11:00 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
matchday 26 Gümüshanespor Gümüshanespor 11:00 AM Amed SK Amed SK
matchday 26 Hacettepe Hacettepe Spor 11:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
matchday 26 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 11:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
matchday 26 Manisa FK Manisa FK 11:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
matchday 26 Corum FK Corum FK 11:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
matchday 26 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 11:00 AM Inegölspor Inegölspor
matchday 26 Sariyer Sariyer 11:00 AM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
matchday 26 Usak Spor Usak Spor 11:00 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
matchday 26 Karabükspor Kardemir Karabükspor 11:00 AM Turgutluspor Turgutluspor
matchday 26
Elazigspor Elazigspor 11:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
matchday 26 Bayburt ÖI Bayburt Özel Idare Spor 11:00 AM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
matchday 26 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 11:00 AM Pazarspor Pazarspor
matchday 26 Pendikspor Pendikspor 11:00 AM Eyüpspor Eyüpspor
matchday 26 Serik Belediye Serik Belediyespor 11:00 AM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
matchday 26 Mamak FK Mamak FK 11:00 AM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
matchday 26 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 11:00 AM Kirklarelispor Kirklarelispor
matchday 26 Bodrumspor Bodrumspor 11:00 AM Van Spor FK Van Spor FK
matchday 26 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 11:00 AM Sakaryaspor Sakaryaspor
Semi-Finals Benfica SL Benfica 8:15 PM GD Estoril Praia Estoril Praia
matchday 5 FK Obolon FK Obolon Kyiv 4:00 PM VPK-Agro Magdalynivka VPK-Agro
matchday 2 Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 6:00 PM Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
matchday 2 Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 7:45 PM Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 2 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 10:00 PM Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
matchday 23 FC Ashdod FC Ashdod 5:00 PM Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
matchday 23 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 6:00 PM Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
matchday 23 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 6:45 PM Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
matchday 11 Saprissa Deportivo Saprissa 2:00 AM AD San Carlos AD San Carlos
matchday 11 Guadalupe FC Guadalupe FC 2:00 AM LD Alajuelense LD Alajuelense
matchday 11 Grecia Municipal Grecia 9:00 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
matchday 24 Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 9:00 AM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
matchday 24 Bayrampasa Bayrampasa Spor 11:00 AM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
matchday 24 Silivrispor Silivrispor 11:00 AM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
matchday 24 Muglaspor Muglaspor 11:00 AM Modafen Modafen
matchday 24 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 11:00 AM Bergama Belediyespor Bergama Bld
matchday 24 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 11:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
matchday 24 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 11:00 AM Düzce Spor Düzce Spor
matchday 24 Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 11:00 AM Alanya Kestelspor Alanya Kestel
matchday 4 Kitchee Kitchee 12:00 PM TSW Pegasus Pegasus
matchday 17 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 10:00 AM FC Noah Yerevan FC Noah
Round of 16 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 12:00 PM Chernomorets Balchik C. Balchik
Round of 16 Slavia Sofia Slavia Sofia 3:30 PM PFC Montana PFC Montana
matchday 13 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 9:45 AM Bangladesh Police FC Bangl. Police
matchday 13 Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 12:15 PM Uttar Baridhara SC Uttar Baridhara