Macedonia U19 | 1:5 | Montenegro U19 | |||||||||
Guarani | 1:2 | América-MG |
|
||||||||
Chapecoense | 0:0 | Ponte Preta | |||||||||
Athletic | 1:0 | Aparecidense | |||||||||
Floresta-CE | 0:2 | Figueirense FC | |||||||||
Trem | 2:1 | Humaitá | |||||||||
Rodez AF | 5:4 on pens | Paris FC | |||||||||
FC Basel | 0:0 | Yverdon Sport |
|
||||||||
Lausanne-Sport | 0:0 | Grasshoppers |
|
||||||||
FC Luzern | 1:2 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
SE Reserves | 0:2 | AaB Reserves | |||||||||
Aarhus GF | 3:2 | FC Copenhagen | |||||||||
Brodarac U17 | 2:5 | Graficar U17 | |||||||||
HJK Klubi 04 | 3:0 | JJK Jyväskylä | |||||||||
FC Kuusysi | postponed | Ponnistajat | |||||||||
Kings SC | 6:1 | Zulimanit | |||||||||
Etar | 1:1 | Botev Vratsa | |||||||||
Beroe | 0:3 | Loko Sofia | |||||||||
Pirin | 0:0 | Hebar P. | |||||||||
FC Petrzalka | 2:1 | Michalovce | |||||||||
FSV Jägersburg | 1:1 | SF Köllerbach | |||||||||
ATS Buntentor | 4:5 | 1.FC Burg | |||||||||
San Lorenzo | 1:1 | Lanús | |||||||||
Estudiantes LP | 2:0 | Dep. Riestra | |||||||||
Rosario Central | 1:1 | Tigre | |||||||||
Racing Club | 3:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
San Martín (T) | 2:0 | Patronato | |||||||||
Mitre (SdE) | 1:0 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Nueva Chicago | 3:1 | Ferro | |||||||||
Tigres FC | 0:1 | Atlético Huila | |||||||||
Cúcuta Dep. | 1:0 | Quindío | |||||||||
Al-Bukiryah | 2:3 | Al-Jandal | |||||||||
Al-Taraji | 1:3 | Al-Qaisumah | |||||||||
Jeddah FC | 1:1 | Al-Ain | |||||||||
Al-Najma | 0:2 | Al-Faisaly | |||||||||
Al-Safa | 1:5 | Al-Kholood | |||||||||
Al-Batin | 1:1 | Al-Arabi | |||||||||
Al-Adalah | 2:0 | Ohod Club | |||||||||
Al-Orobah | 1:0 | Al-Jabalain | |||||||||
HK Kópavogs | 1:2 | Valur | |||||||||
Breidablik | 2:1 | Stjarnan | |||||||||
Fram Reykjavík | 1:1 | ÍA Akranes | |||||||||
Keflavík | 3:0 | Afturelding | |||||||||
Limache | 1:3 | San Marcos | |||||||||
Al-Nasr SC | 1:1 | Ajman Club | |||||||||
Shabab Al-Ahli | 2:1 | FC Baniyas | |||||||||
Ittihad Kalba | 2:4 | Al-Wasl | |||||||||
Isloch | 3:0 | FK Minsk | |||||||||
FK Slutsk | 2:0 | Neman Grodno | |||||||||
FA Siauliai | 8:7 on pens | Suduva | |||||||||
Baladiya | 1:0 | El Dakhlia | |||||||||
El Gouna | 0:0 | Gaish | |||||||||
Cleopatra FC | 1:0 | Bank El Ahly | |||||||||
MC Oran | 1:0 | USM Alger | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:1 | Cheongju FC | |||||||||
Chungnam Asan | 1:0 | Suwon Bluewings | |||||||||
Seoul E-Land | 1:1 | Bucheon FC | |||||||||
Maldonado | 0:2 | Nacional | |||||||||
2 de Mayo | 2:1 | CS Ameliano | |||||||||
Läänemaa U19 | 3:1 | Levadia U19 | |||||||||
FC Olymp U19 | 2:2 | K-J LM U19 | |||||||||
Paide U19 | 3:3 | TJK Legion U19 | |||||||||
Helios Voru U19 | 1:1 | JK Tammeka U19 | |||||||||
Tammeka U18 | 1:3 | Tabasalu U19 | |||||||||
FC Flora | 1:0 | Kuressaare | |||||||||
Cienciano | 0:0 | Universitario | |||||||||
Catania | 1:0 | Avellino | |||||||||
Juve Next Gen | 1:1 | Carrarese | |||||||||
Benevento | 1:0 | Torres | |||||||||
Cobresal | 2:3 | Coquimbo Unido | |||||||||
Union Española | postponed | La Calera | |||||||||
Huachipato | 0:1 | Audax Italiano | |||||||||
Zlinsko | 1:0 | Frydlant n. Os. | |||||||||
Moss | 2:1 | Start | |||||||||
MZ Hakka | 0:0 | SZ Peng City | |||||||||
ZJ FC | 3:1 | WH Three Towns | |||||||||
HN FC | 1:2 | SH Shenhua | |||||||||
QD Hainiu | 1:1 | BJ Guoan | |||||||||
NT Zhiyun | 1:1 | CZ Mighty Lions | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 1:1 | SD Taishan | |||||||||
Rosenborg II | 2:1 | Strømsgodset II | |||||||||
Stabæk II | 3:4 | Lillestrøm II | |||||||||
Odd II | 9:0 | Sandnes Ulf II | |||||||||
Lysekloster IL | 4:3 | Brann II | |||||||||
Vard | 1:1 | Viking FK II | |||||||||
Skeid II | 2:3 | Sarpsborg 08 II | |||||||||
Mjøndalen IF II | 1:5 | KFUM Oslo II | |||||||||
Molde FK II | 5:2 | Kristiansund II | |||||||||
Sprint/Jeløy | 2:5 | HamKam II | |||||||||
IFK Göteborg | 1:0 | Mjällby AIF | |||||||||
Bunyodkor | 3:2 | Loko Tashkent | |||||||||
M. Bnei Reineh | 2:2 | Bnei Sakhnin | |||||||||
Hapoel Haifa | 0:3 | M. Tel Aviv | |||||||||
H. Beer Sheva | 1:4 | Maccabi Haifa | |||||||||
Wolfsberger AC | 1:2 | Austria Vienna |
|
||||||||
Atlántico | 0:2 | Cibao FC | |||||||||
Delfines | 1:9 | Atl. Pantoja | |||||||||
Slovan U19 | 3:1 | FC ViOn U19 | |||||||||
Grödig | 3:0 | Kuchl | |||||||||
SC Buochs | 1:1 | FC Brunnen | |||||||||
Técnico U. | 1:0 | Orense SC | |||||||||
Cuniburo FC | 0:0 | San Antonio FC | |||||||||
Metta | 1:1 | Tukums | |||||||||
HAGL FC | 2:1 | Ha Tinh FC | |||||||||
Quang Nam FC | 2:1 | Binh Duong FC | |||||||||
Ha Noi FC | 2:1 | Thanh Hoa FC | |||||||||
HCMC FC | 2:1 | CAHN FC | |||||||||
Lincoln FC U17 | 1:0 | Manch. 62 U17 | |||||||||
Pyunik Yerevan | 3:0 | FC Noah | |||||||||
Ararat-Armenia | 1:1 | Shirak Gyumri | |||||||||
Skála | 0:1 | KÍ Klaksvík | |||||||||
Brera Tchumene | 1:1 | Ferr. Lichinga | |||||||||
Vojvodina | 1:2 | Red Star | |||||||||
Slovakia U17 | 0:0 | Sweden U17 | |||||||||
Spain U17 | 1:2 | Portugal U17 | |||||||||
Italy U17 | 2:0 | Poland U17 | |||||||||
France U17 | 0:4 | England U17 | |||||||||
GD Red Treasure | 2:0 | HN Zhonghong | |||||||||
GZ Zhucheng At. | 4:1 | GX Zuxing T. | |||||||||
GX Bushan | 4:0 | QDN Miaoling | |||||||||
GD Mingtu | 8:0 | HN Shuangyu | |||||||||
Genoa U18 | 1:1 | Lecce U18 | |||||||||
NAC Breda | 1:1 | FC Emmen | |||||||||
Catanzaro | 2:2 | Cremonese | |||||||||
TS Galaxy FC | 1:1 | Sundowns | |||||||||
VfB Eichstätt | 4:5 on pens | Eintr. Bamberg | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match